A Different Mr. Xiao 13.Bölüm

A Different Mr. Xiao 13.Bölüm

A Different Mr. Xiao 13.Bölüm

 • Dizi Adı: A Different Mr. Xiao, Farklı Bir Bay Xiao
 • Ülke: Çin
 • Bölüm Sayısı: 24
 • Tür: Romantik, Komedi, Gençlik
 • Yayın Günleri: Dizi Günceldir. Bölüm geldikçe çevrilip verilecektir.
 • Çevirmen: FKeNaN & MadBeaN & Gökyüzü Bisikleti
 • Süre: 35 dk.
 • Oyuncular: Zhao Yi Qin, Duan Xing Yu, Zhao Qi Yue, Liu Xu Wei  
 • DİZİ ANA SAYFA

  A Different Mr Xiao 1

   

  A Different Mr. Xiao Konusu:

  Geleneksel Çin Tıbbı Üniversitesi son sınıf öğrencisi Song Yi Ju, suyla ilgili derslerini geçmek için uzun süredir öğretim asistanı Xiao Jing’in desteğini alıyordur. Birbirlerini uzun yıllardır tanıyan ikilinin, her zaman karşılıklı yarara dayalı bir ilişkileri vardır. Ancak gündüz meydana gelen bir meteor yağmurunun ardından Xiao Jing tuhaf davranmaya başlar ve Song Yiju’nun kafasını karıştırır.

  Ne var ki Song Yi Ju’nun tanıdığı Xiao Jing ve şimdi ki Xiao Jing aynı kişiler değildir. Şimdi ki Xiao Jing, bulunduğu zaman diliminde nesli tükenmiş  olan şifalı bir bitkinin peşine düşmüş gelecekten gelen bir kişidir. Görevi Song Yiju’nun büyükbabasına yaklaşmak ve bitkiyi çalma fırsatını yakalamaktır. Beklenmedik bir şekilde, zaman yolculuğunun neden olduğu üç aylık zaman sapması nedeniyle Song Yi Ju’nun büyükbabası, onun bakımını Xiao Jing’e emanet eder ve bu onun için zorlu bir durum yaratır.

  Amacına ulaşmaya kararlı olan Xiao Jing, kendisini garip sosyal etkileşimlere girmeye zorlar. Ancak canlı ve enerji dolu Song Yi Ju, yavaş yavaş onun kalbini ısıtır ve içsel mücadelelerinin panzehiri haline gelir. Ne var ki aralarındaki bağ derinleştikçe ayrılığın gölgesi sessizce üzerlerine çökmeye başlar.

  ⚠ Video platformlarında açılan reklamların bizimle hiçbir alakası bulunmamaktadır.. Bu Reklamlar kanaların ücretsiz üyeler için uyguladığı bir ücret politikasıdır ve ne alınan ücretin nede reklamın bizimle bir alakası bulunmamaktadır.. Ve bütün video kanalları reklam açmaktadır kimisi 1 tane kimisi 5 tane buna yapabilecek hiç bir şeyimiz bulunmamaktadır reklamlardan  kurtulmak istiyorsanız sizler kendiniz ücretli üyelik yaptırabilirsiniz bu şekilde tıpkı youtube yada bir çok diğer platformda olduğu gibi reklamsız izleyebilirsiniz…Reklamsız olan kanallarımızda mevcut  》OKRU,VK,MAİL.RU  bu üç kanalda reklam bulunmamaktadır tek yapmanız gereken mailruya hiçbir ücret ödemeden kayıt olup üyelik yaptırmanız böylece reklamsız izleyebilirsiniz..

  Önceki Bölüm

  Sonraki Bölüm

YAZAR BİLGİSİ
Editör
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

* Bizimle Birlikte Çeviri Yapmak istermisiniz.... Sevdiğiniz bir diziyi diğer insanlara sizde ulaştırmak isterseniz lütfen iletişimden bize ulaşın