Happy Birthday 7.Bölüm

20.03.2021
241
Happy Birthday 7.Bölüm

Happy Birthday 7.Bölüm

Ülke: Tayland Bölüm Sayısı: 13 Yayın Tarihi: 7 Eki 2018 – 30 Ara 2018 Türler: Romantik , Dram , Aile , Fantastik , Doğaüstü Süre: 50 dk.

Happy Birthday 7. Bölüm

Buralara gelebilmek için gerçekten çok çalışmıştı şimdi tamda istediği yerdeydi sov dünyasının zirvesinde gerçek bir star olmuştu bir çok kişi tarafından seviliyordu tıpkı onun istediği gibi gece ve gündüz gibiydi bunca zamandır iki farklı insan iki farklı karakter geceleri affedemediği TEE gündüzleri sadece onun olmasını istediği TEE….olarak yaşamak onu büyük bir bunalıma doğru hızla çekiyordu.. Doğduğu gün ablası intihar eden Tonmai 17. yaş gününde ilk defa babasından bir doğum günü hediyesi alır verilen doğum günü hediyesi oldukça manidar ve anlamlıdır artık onunda bir odası vardır 17 yıl boyunca babası tarafından hiç yokmuş gibi davranılan Tonmai bu hediyeye gerçekten sevinmiştir odasında geçirdiği ilk gecenin sabahında yaşadıkları hayatında büyük bir değişiklik yapacaktır..

Önceki Bölüm

Sonraki Bölüm

YAZAR BİLGİSİ
Editör
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

* Bizimle Birlikte Çeviri Yapmak istermisiniz.... Sevdiğiniz bir diziyi diğer insanlara sizde ulaştırmak isterseniz lütfen iletişimden bize ulaşın