46 Days 18.Bölüm

46 Days 18.Bölüm

46 Days 18.Bölüm

  • Dizi Adı: 46 Days / 46 Gün, Bu düğünü bozacağım / 46 Days, I Will Crash the Wedding
  • Ülke: Tayland
  • Bölüm Sayısı: 18
  • Yayın Tarihi: Temmuz 7, 2021 – ?
  • Yayın Günleri: Çarşamba, Perşembe  (DİZİ GÜNCELDİR!!!!)
  • Orijinal Kanal: GMM 25

Bizi izlediğiniz için Teşekkürler yeni projelerde görüşmek üzere 

46 Days 18.Bölüm izleme linkleri aşağıdadır.

Ying Ying, hayranları tarafından bir videoda yalan söyleyken yakalandıktan sonra popüler olma şansını kaybetmek üzere olan bir internet idolüdür. Hayatta kalmaya çalışmasının yanı sıra, şimdi bir de borçlarının alacaklısı olan, çocukluk arkadaşı Noina’ya da yardım etmesi gerekiyordur.

Bir falcı Noina’ya bu yıl evleneceğini söylemiştir. Etrafına baktığında, yakışıklı yüzü ve harika bir kariyer hayatıyla kusursuz bir şekilde mükemmel olan Doktor Korn’un kendisine uygun olan tek kişi olduğunu görür. Ancak şöyle bir sorun vardır ki 46 gün içinde  bir ünlü olan, prensesler gibi güzel kız arkadaşı Wisa ile evlenecek olmasıdır.

Ama Ying Ying ve Noina bu müstakbel gelinin bir sır sakladığını öğrenirler. “Adamı koru, onu şeytan gelinden kurtar ve bir melekle birleştir” görevi başlamaya hazırdır. Eğer görev başarıyla tamamlanırsa, Ying Ying, Noina’ya olan tüm borçlardan tamamen kurtulacaktır.

Ancak bir sorun daha vardır. Gözleri her an onların üzerinde olan, her hareketlerini takip eden, Doktor Korn’un yakın arkadaşı Doktor Pat. Bu 46 günlük görevin sonunda düğünü başarıyla mahvedip Doktor Korn’u Noina ile evlendirmeyi başarabilecekler mi? Doktor Pat’ın şahin gibi keskin gözlerinden kaçabilecekler mi?

 
YAZAR BİLGİSİ
Editör
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

* Bizimle Birlikte Çeviri Yapmak istermisiniz.... Sevdiğiniz bir diziyi diğer insanlara sizde ulaştırmak isterseniz lütfen iletişimden bize ulaşın