46 Days (2021)

46 Days 

 • Dizi Adı: 46 Days / 46 Gün, Bu düğünü bozacağım / 46 Days, I Will Crash the Wedding
 • Ülke: Tayland
 • Bölüm Sayısı: 18
 • Yayın Tarihi: Temmuz 7, 2021 – ?
 • Orijinal Kanal: GMM 25
 • Çevirmen ; Spring Day

 

46 Days Konusu:

Ying Ying, hayranları tarafından bir videoda yalan söyleyken yakalandıktan sonra popüler olma şansını kaybetmek üzere olan bir internet idolüdür. Hayatta kalmaya çalışmasının yanı sıra, şimdi bir de borçlarının alacaklısı olan, çocukluk arkadaşı Noina’ya da yardım etmesi gerekiyordur.

Bir falcı Noina’ya bu yıl evleneceğini söylemiştir. Etrafına baktığında, yakışıklı yüzü ve harika bir kariyer hayatıyla kusursuz bir şekilde mükemmel olan Doktor Korn’un kendisine uygun olan tek kişi olduğunu görür. Ancak şöyle bir sorun vardır ki 46 gün içinde  bir ünlü olan, prensesler gibi güzel kız arkadaşı Wisa ile evlenecek olmasıdır.

Ama Ying Ying ve Noina bu müstakbel gelinin bir sır sakladığını öğrenirler. “Adamı koru, onu şeytan gelinden kurtar ve bir melekle birleştir” görevi başlamaya hazırdır. Eğer görev başarıyla tamamlanırsa, Ying Ying, Noina’ya olan tüm borçlardan tamamen kurtulacaktır.

Ancak bir sorun daha vardır. Gözleri her an onların üzerinde olan, her hareketlerini takip eden, Doktor Korn’un yakın arkadaşı Doktor Pat. Bu 46 günlük görevin sonunda düğünü başarıyla mahvedip Doktor Korn’u Noina ile evlendirmeyi başarabilecekler mi? Doktor Pat’ın şahin gibi keskin gözlerinden kaçabilecekler mi?

46 Days Türkçe altyazılı izle Asyalog

~ 46 Days, I Will Crash the Wedding – 46 Gün, Bu düğünü bozacağım ~

Fragman⇓⇓

BÖLÜMLER İÇİN TIK TIK
1. Bölüm2. Bölüm3. Bölüm4. Bölüm5. Bölüm6. Bölüm7. Bölüm8. Bölüm9. Bölüm10. Bölüm11. Bölüm12. Bölüm13. Bölüm14. Bölüm15. Bölüm16. Bölüm17. Bölüm18. Bölüm
ETİKETLER:
YORUMLAR

 1. Nihan dedi ki:

  Alt yazı ne zmn gelecek

 2. Hint film cenneti dedi ki:

  Hint dizileri ve tayvan dizileri ve kore dizileri çevirirmisiniz