A Date With The Future (2023)

A Date With The Future (2023)

 • Dizi Adı: A Date With the Future, Gelecekle Randevu
 • Ülke: Çin
 • Bölüm Sayısı: 36
 • Yayın Günler: Belli bir yayın günü yoktur, çevrildikçe yayınlanacaktır
 • Süre: 45 dk.
 • Dizi afiş editörü: @kore.editlerimm
 • Çevirmen: FKeNaN79
 • Oyuncular: William Chan, Zhang Ruo Nan

A Date With The Future Türkçe Altyazılı izle | Asyalog.com

A Date With The Future Konusu:

On yıl önce yıkıcı bir deprem sonucu , Xu Lai (Zhang Ruo Nan) adlı bir lise öğrencisi neredeyse hayatını kaybediyordur. Genç itfaiyeci Jin Shi Chuan’ın (William Chan) aklının varlığı ve cesareti sayesinde kızı kurtarır. Kızı enkazın altından çıkaran Shi Chuan, Xu Lai’e bir söz verir ve kız ona orada aşık olur. Çift birbirleriyle vedalaştıktan sonra, Xu Lai ne pahasına olursa olsun, hayatını kurtaran bu itfaiyeciyi bulmaya karar vermiştir. Aradan 10 yıl geçer, Jin Shi Chuan, Kaptan rütbesine yükselmiştir ve Xu Lai de artık bir haber muhabiridir.

Bir kimya fabrikasında yangın çıkar, Jin Shi Chuan bir kez daha imdada yetişir. Xu Lai, yıllar önce kendisini kurtaran itfaiyeciyi hemen tanısa da, Shi Chuan kızımızı tanımaz ve hatta onun sadece sorun çıkarmaya çalışan bir muhabir olduğunu düşünür. Ancak Xu Lai’nin sevgisi azalmadığı için, ne pahasına olursa olsun oğlumuzun kalbini kazanmaya karar verir.

Xu Lai, bir köpek eğitmeni olur ve kurtarıcılara görevlerinde yardımcı olan özel yangınla mücadele köpeklerinin yetiştirilmesine yardımcı olur. Bu onu, Jin Shi Chuan’a yaklaştırır. Ancak, Shi Chuan geçmişinde yaşadığı olayların derin yaralarıyla boğuşmaktadır. Xu Lai’nin sevgisi, onun acısını dindirebilecek mi? Pes etmek nedir bilmeyen kızımız, yakışıklı kurtarıcısını kendisine aşık edebilecek mi?

BÖLÜMLER İÇİN TIK TIK
1. Bölüm2. Bölüm3. Bölüm4. Bölüm5. Bölüm6. Bölüm7. Bölüm8. Bölüm9. Bölüm10. Bölüm11. Bölüm12. Bölüm13. Bölüm14. Bölüm15. Bölüm16. Bölüm17. Bölüm18. Bölüm19. Bölüm20. Bölüm21. Bölüm22. Bölüm23. Bölüm24. Bölüm25. Bölüm26. Bölüm27. Bölüm28. Bölüm29. Bölüm30. Bölüm31. Bölüm32. Bölüm33. Bölüm34. Bölüm35. Bölüm36. Bölüm FİNAL
YORUMLAR

 1. manwol dedi ki:

  my marvellous fable’ı da çevirir misiniz lütfeen????????

 2. manwol dedi ki:

  my marvellous fable’ı da çevirir misiniz lütfeeen :__(

 3. hatun dedi ki:

  emeginize saglık ve bu güzel dizi için tşkler

 4. Sudenaz dedi ki:

  Bölümlerin yüklenmesini sabırsızlıkla bekliyorum ????

  1. Fkenan79 dedi ki:

   en kısa zamanda yayına baslıyacağız

 5. sena dedi ki:

  Merhaba.ilk bölüm ne zaman gelecek? ❤