A Date With The Future 30.Bölüm

A Date With The Future 30.Bölüm

  • Dizi Adı: A Date With the Future, Gelecekle Randevu
  • Ülke: Çin
  • Bölüm Sayısı: 36
  • Yayın Günler: Belli bir yayın günü yoktur, çevrildikçe yayınlanacaktır
  • Süre: 45 dk.
  • Dizi afiş editörü: @kore.editlerimm
  • Çevirmen: FKeNaN79
  • Oyuncular: William Chan, Zhang Ruo Nan

A Date With The Future Türkçe Altyazılı izle | Asyalog.com

A Date With The Future Konusu:

On yıl önce yıkıcı bir deprem sonucu , Xu Lai (Zhang Ruo Nan) adlı bir lise öğrencisi neredeyse hayatını kaybediyordur. Genç itfaiyeci Jin Shi Chuan’ın (William Chan) aklının varlığı ve cesareti sayesinde kızı kurtarır. Kızı enkazın altından çıkaran Shi Chuan, Xu Lai’e bir söz verir ve kız ona orada aşık olur. Çift birbirleriyle vedalaştıktan sonra, Xu Lai ne pahasına olursa olsun, hayatını kurtaran bu itfaiyeciyi bulmaya karar vermiştir. Aradan 10 yıl geçer, Jin Shi Chuan, Kaptan rütbesine yükselmiştir ve Xu Lai de artık bir haber muhabiridir.

Bir kimya fabrikasında yangın çıkar, Jin Shi Chuan bir kez daha imdada yetişir. Xu Lai, yıllar önce kendisini kurtaran itfaiyeciyi hemen tanısa da, Shi Chuan kızımızı tanımaz ve hatta onun sadece sorun çıkarmaya çalışan bir muhabir olduğunu düşünür. Ancak Xu Lai’nin sevgisi azalmadığı için, ne pahasına olursa olsun oğlumuzun kalbini kazanmaya karar verir.

Xu Lai, bir köpek eğitmeni olur ve kurtarıcılara görevlerinde yardımcı olan özel yangınla mücadele köpeklerinin yetiştirilmesine yardımcı olur. Bu onu, Jin Shi Chuan’a yaklaştırır. Ancak, Shi Chuan geçmişinde yaşadığı olayların derin yaralarıyla boğuşmaktadır. Xu Lai’nin sevgisi, onun acısını dindirebilecek mi? Pes etmek nedir bilmeyen kızımız, yakışıklı kurtarıcısını kendisine aşık edebilecek mi?

⚠ Video platformlarında açılan reklamların bizimle hiçbir alakası bulunmamaktadır.. Bu Reklamlar kanaların ücretsiz üyeler için uyguladığı bir ücret politikasıdır ve ne alınan ücretin nede reklamın bizimle bir alakası bulunmamaktadır.. Ve bütün video kanalları reklam açmaktadır kimisi 1 tane kimisi 5 tane buna yapabilecek hiç bir şeyimiz bulunmamaktadır reklamlardan  kurtulmak istiyorsanız sizler kendiniz ücretli üyelik yaptırabilirsiniz bu şekilde tıpkı youtube yada bir çok diğer platformda olduğu gibi reklamsız izleyebilirsiniz…Reklamsız olan kanallarımızda mevcut  》OKRU ve MAİL.RU  bu iki kanalda reklam bulunmamaktadır tek yapmanız gereken mailruya hiçbir ücret ödemeden kayıt olup üyelik yaptırmanız böylece reklamsız izleyebilirsiniz..

Önceki Bölüm

Sonraki Bölüm

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.