A Date With The Future 36.Bölüm Final

A Date With The Future

36.Bölüm Final

  • Dizi Adı: A Date With the Future, Gelecekle Randevu
  • Ülke: Çin
  • Bölüm Sayısı: 36
  • Yayın Günler: Belli bir yayın günü yoktur, çevrildikçe yayınlanacaktır
  • Süre: 45 dk.
  • Dizi afiş editörü: @kore.editlerimm
  • Çevirmen: FKeNaN79
  • Oyuncular: William Chan, Zhang Ruo Nan
DİZİ ANA SAYFA

A Date With The Future Türkçe Altyazılı izle | Asyalog.com

A Date With The Future Konusu:

On yıl önce yıkıcı bir deprem sonucu , Xu Lai (Zhang Ruo Nan) adlı bir lise öğrencisi neredeyse hayatını kaybediyordur. Genç itfaiyeci Jin Shi Chuan’ın (William Chan) aklının varlığı ve cesareti sayesinde kızı kurtarır. Kızı enkazın altından çıkaran Shi Chuan, Xu Lai’e bir söz verir ve kız ona orada aşık olur. Çift birbirleriyle vedalaştıktan sonra, Xu Lai ne pahasına olursa olsun, hayatını kurtaran bu itfaiyeciyi bulmaya karar vermiştir. Aradan 10 yıl geçer, Jin Shi Chuan, Kaptan rütbesine yükselmiştir ve Xu Lai de artık bir haber muhabiridir.

Bir kimya fabrikasında yangın çıkar, Jin Shi Chuan bir kez daha imdada yetişir. Xu Lai, yıllar önce kendisini kurtaran itfaiyeciyi hemen tanısa da, Shi Chuan kızımızı tanımaz ve hatta onun sadece sorun çıkarmaya çalışan bir muhabir olduğunu düşünür. Ancak Xu Lai’nin sevgisi azalmadığı için, ne pahasına olursa olsun oğlumuzun kalbini kazanmaya karar verir.

Xu Lai, bir köpek eğitmeni olur ve kurtarıcılara görevlerinde yardımcı olan özel yangınla mücadele köpeklerinin yetiştirilmesine yardımcı olur. Bu onu, Jin Shi Chuan’a yaklaştırır. Ancak, Shi Chuan geçmişinde yaşadığı olayların derin yaralarıyla boğuşmaktadır. Xu Lai’nin sevgisi, onun acısını dindirebilecek mi? Pes etmek nedir bilmeyen kızımız, yakışıklı kurtarıcısını kendisine aşık edebilecek mi?

⚠ Video platformlarında açılan reklamların bizimle hiçbir alakası bulunmamaktadır.. Bu Reklamlar kanaların ücretsiz üyeler için uyguladığı bir ücret politikasıdır ve ne alınan ücretin nede reklamın bizimle bir alakası bulunmamaktadır.. Ve bütün video kanalları reklam açmaktadır kimisi 1 tane kimisi 5 tane buna yapabilecek hiç bir şeyimiz bulunmamaktadır reklamlardan  kurtulmak istiyorsanız sizler kendiniz ücretli üyelik yaptırabilirsiniz bu şekilde tıpkı youtube yada bir çok diğer platformda olduğu gibi reklamsız izleyebilirsiniz…Reklamsız olan kanallarımızda mevcut  》OKRU ve MAİL.RU  bu iki kanalda reklam bulunmamaktadır tek yapmanız gereken mailruya hiçbir ücret ödemeden kayıt olup üyelik yaptırmanız böylece reklamsız izleyebilirsiniz..

Önceki Bölüm

YORUMLAR

 1. minmin dedi ki:

  Çok tatlı bir diziydi fireworks of my heart dizisini izledikten sonra bunu izledim bünyeme fazlasıyla yakışıklı ve tatlı itfaiyeci yüklendi 🙂 Çevirenlerin emeğine sağlık çevirmen notları ile dizi daha bir keyifliydi

  1. Fkenan79 dedi ki:

   Siteye söyle bir göz at tatlı ve yakışıklı konusunda daha bır cok dızı mevcut iyi seyirler… A

 2. Fkenan79 dedi ki:

  Bütün linkler yeniden guncellenmiştir iyi seyirler

 3. Erdi dedi ki:

  36. bölümü yenileme şansınız var mı ses ve altyazı uyuşmuyor.

  1. Fkenan79 dedi ki:

   gün içinde yenilenecektir

   1. Erdi dedi ki:

    Kusura bakmayın sizide yordum

 4. Erdi dedi ki:

  Çeviri için teşekkürler.
  Final bölümünde altyazı uyuşmazlığı var bütün video bölümlerinde denedim aynı problemi aldım yenileme şansınız var mı…