A Girl And Three Sweethearts 5.Bölüm

A Girl And Three Sweethearts 5.Bölüm

  • Dizi Adı: A Girl And Three Sweethearts
  • Ülke: Japonya
  • Bölüm Sayısı:10
  • Tür: Romantik,Komedi
  • Çevirmen: Tatlı İkram
  • Süre: 45 dk
  • Oyuncular: Kiritani Mirei, Yamazaki Kento, Miura Shohei , Nomura Shuhei
  • DİZİ ANA SAYFA

WhatsApp Gorsel 2023 12 26 saat 20.33.13 48736c40

A Girl And Three Sweethearts (2016) Konusu:

Misaki Sakurai’nin (Mirei Kiritani) şansı yaver gitmemektedir. Kendi işini kurarak üst düzey bir pasta şefi olma hayalleri artık hiç olmadığı kadar uzak görünmektedir ve aşk hayatı da durmuş gibidir. Üstüne üstlük işinden de kovulmuştur ve kendini parasız ve evsiz bulabilir. Ancak işler daha da kötüye gidemezmiş gibi görünürken, nihayet eski lise arkadaşı Chiaki Shibasaki (Shohei Miura) sahneye çıkar ve ona sadece yaz boyunca restoranında yarı zamanlı bir iş teklif etmekle kalmaz, aynı zamanda aşçılık okulundan terk ve çapkın Toma (Nomura Shuhei) ve son derece sabırlı Kanata (Yamazaki Kento) adlı iki küçük kardeşiyle birlikte yaşadıkları evde kalacak bir yer de teklif eder.

Kardeşler de kendi çaplarında yetenekli aşçılardır ve en az Chiaki Shibasaki kadar cazibe doludurlar. Misaki Sakurai onlarla birlikte yaşamaya başladığında, sadece eski sevgilisine değil, onun kardeşlerine de romantik duygular besleyebileceğini fark etmeye başlar. Gerçek aşk Misaki Sakurai’nin menüsüne girecek mi ve aşçılık hayallerini yeniden rayına oturtabilecek mi?

⚠ Video platformlarında açılan reklamların bizimle hiçbir alakası bulunmamaktadır.. Bu Reklamlar kanaların ücretsiz üyeler için uyguladığı bir ücret politikasıdır ve ne alınan ücretin nede reklamın bizimle bir alakası bulunmamaktadır.. Ve bütün video kanalları reklam açmaktadır kimisi 1 tane kimisi 5 tane buna yapabilecek hiç bir şeyimiz bulunmamaktadır reklamlardan  kurtulmak istiyorsanız sizler kendiniz ücretli üyelik yaptırabilirsiniz bu şekilde tıpkı youtube yada bir çok diğer platformda olduğu gibi reklamsız izleyebilirsiniz…Reklamsız olan kanallarımızda mevcut  》OKRU,VK ve MAİL.RU  bu üç kanalda reklam bulunmamaktadır tek yapmanız gereken mailruya hiçbir ücret ödemeden kayıt olup üyelik yaptırmanız böylece reklamsız izleyebilirsiniz..

Önceki Bölüm

Sonraki Bölüm

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.