Romance of the Little Forest (2022)

Dizi Adı:A Romance of the Little Forest (2022), 两个人的小森林 
Türler: Romantik
Ülke:Çin
Bölümler:35
Çeviren : betsgraphy.blogspot.com & Betsgraphy
Edit : @koree.ditlerimm
Orijinal Ağ: Youku
Süre: 45 dakika. 
A Romance of the Little Forest Konusu 
 
Botanik profesörü Zhuang Yu (Vin Zhang) çoğu insanın arzuladığı şeylere, yani şöhret, servet ve sosyal hayata kayıtsız, tek bir şeyle ilgileniyordur: araştırması. Tüm hayatını cennet otu bitkisinin araştırılmasına ve yetiştirilmesine adayan Zhuang Yu, başka hiçbir şeyi umursamıyordur. İşine o kadar odaklanmıştır ki, sosyal meziyetlerden yoksun kalması şaşırtıcı değildir, bu yüzden Yu Mei Ren’in (Esther Yu) kalbini kırar.
    Kırsal kesimde büyüyen Mei Ren ve Zhuang Yu’nun yolları sık sık kesişir. Zhuang Yu’ya uzun süre aşık olduktan sonra, Mei Ren sonunda duygularını itiraf etme cesaretini toplar ancak reddedilir. Kalbi kırık Mei Ren hayatına devam eder ve sonunda üniversiteden ornitoloji alanında doktora derecesi ile mezun olur; ama yıllar geçse bile, Zhuang Yu’nun genç kalbine verdiği acıyı asla unutmamıştır.
 
 
 
 
 
    Bilimsel araştırmaya adanmış bir hayatın getirdiği baskılardan bıkan Mei Ren, sonunda farklı bir yol izlemeye karar verir. Artık bir moda bloggerı olan Mei Ren, yolu bir kez daha Zhang Yu ile kesiştiğinde şaşırır. Onu asla unutmayan Mei Ren, intikamını almak için bu fırsatı kullanmaya kararlıdır, ancak ne kadar çok denerse, o kadar çok ona aşık olduğunu fark eder. Acaba kader ona bu botanikçinin kayıtsız kalbini kazanması için ikinci bir şans mı veriyordur?
BÖLÜMLER İÇİN TIK TIK
1. Bölüm2. Bölüm3. Bölüm4. Bölüm5. Bölüm6. Bölüm7. Bölüm8. Bölüm9. Bölüm10. Bölüm11. Bölüm12. Bölüm13. Bölüm14. Bölüm15. Bölüm16. Bölüm17. Bölüm18. Bölüm19. Bölüm20. Bölüm21. Bölüm22. Bölüm23. Bölüm24. Bölüm25. Bölüm26. Bölüm27. Bölüm28. Bölüm29. Bölüm30. Bölüm31. Bölüm32. Bölüm33. Bölüm34. Bölüm35.Final Bölüm

Post Your Thoughts

One Response

* Yeni İNSTAGRAM hesabımız İçin Tıklayın..
* Bizimle Birlikte Çeviri Yapmak istermisiniz.... Sevdiğiniz bir diziyi diğer insanlara sizde ulaştırmak isterseniz lütfen iletişimden bize ulaşın