Amidst a Snowstorm of Love 30.Final Bölüm

Amidst a Snowstorm of Love 30.FİNAL Bölüm

   • Dizi Adı: Amidst a Snowstorm of Love
   • Ülke: ÇİN
   • Bölüm Sayısı: 30
   • Tür:Romantik,Spor
   • Çevirmen: ASYALOG Çeviri Ekibi
   • Süre: 45 dk
   • Oyuncular: Leo Wu, Zhao Jin Mai ,Wang Xing Yue ,Dai Si 
   • DİZİ ANA SAYFA

photo 2024 02 10 01 39 44

Amidst a Snowstorm of Love Konusu:

Profesyonel bir bilardo oyuncusu olan Yin Guo, Finlandiya’nın Helsinki şehrindeki bir turnuvaya katılması için davet edilir. Yetenekli sporcu bu davete çok sevinir ve hemen Finlandiya’ya gider. Ancak bu yolculuk sonrasında hayatı hiç tahmin edemeyeceği bir şekilde değişecektir. Beklenmedik bir kar fırtınası, Yin Guo ile eski profesyonel bilardo dehası Lin Yi Yang’ın bir kafede mahsur kalmasına ve bu sayece tanışmalarına vesile olur. Fırtına dinene kadar geçirdikleri zaman içerisinde ettikleri sohbet birbirlerine çok iyi gelir ve aralarında bir samimiyet kurulmasını sağlar. Konuştuğu adamın eski bir bilardo dehası olduğundan habersiz Yin Guo’nun spora olan aşkından ilham alan bilardo dehası Yi Yang, bilardo dünyasına geri dönmeye karar verir. Karşısındaki kadına duyduğu karşı konuşmaz çekim yüzünden ve böylesine kendisini iyi hissetmesini sağlayan bu kadının sevgisine layık olduğunu kanıtlamak ve onlara en iyi geleceği sunmaya kararlı Yi Yang, bu güçlü motivasyon sayesinde geçmişle yüzleşmek ve yıllar önce terk ettiği hayalini yeniden gerçekleştirmek niyetindedir. Peki yıllar sonra sahalara geri döndüğünde her şey yine eskisi gibi mi olacak? Hayalini ve sevdiği kadına sunmak istediği o güzel hayatı elde edebilecek mi?

⚠ Video platformlarında açılan reklamların bizimle hiçbir alakası bulunmamaktadır.. Bu Reklamlar kanaların ücretsiz üyeler için uyguladığı bir ücret politikasıdır ve ne alınan ücretin nede reklamın bizimle bir alakası bulunmamaktadır.. Ve bütün video kanalları reklam açmaktadır kimisi 1 tane kimisi 5 tane buna yapabilecek hiç bir şeyimiz bulunmamaktadır reklamlardan  kurtulmak istiyorsanız sizler kendiniz ücretli üyelik yaptırabilirsiniz bu şekilde tıpkı youtube yada bir çok diğer platformda olduğu gibi reklamsız izleyebilirsiniz…Reklamsız olan kanallarımızda mevcut  》OKRU,VK ve MAİL.RU  bu üç kanalda reklam bulunmamaktadır tek yapmanız gereken mailruya hiçbir ücret ödemeden kayıt olup üyelik yaptırmanız böylece reklamsız izleyebilirsiniz..

Önceki Bölüm

YORUMLAR

 1. canan dedi ki:

  Tek kelimeyle muhteşem bir diziydi 30 bölüm nasıl bitti anlamadım çok ama çok teşekkürler elinize sağlık

 2. hatice püsküllü dedi ki:

  çok güzel bir dizi ve ilk defa ayrılık yok bir adamın çok güzel aşkı sadece dizi solunda düğünlerini ve kendi çocuklarını görmek isterdim ama harka bir diziydi bir kere daha izleyeceğim teşekkür ederim

 3. Mutlu Son Seven dedi ki:

  ilk kez izledim böylesini
  ilk dakika aşkla başlayan dizi
  son dakikaya kadar aşkla bitti
  tam da istediğim gibi
  çiftin kimyası gerçek denecek kadar samimiydi
  teşekkür ediyoruuuuummmmm <3<3<3<3<3<3

 4. Defne dedi ki:

  Harika çevirinizle bir solukta izlediğimiz bu güzel dizi için çok teşekkürler. Başrol abimiz kimsesiz, içine kapalı, dahi ve duygularını bastıran biraz tuhaf karakteri çok güzel canlandırmış.

 5. Noname dedi ki:

  çeviri için teşekkürler ellerinize sağlık

 6. xee dedi ki:

  sonunda bir eksiklik var…….. evet evli mutlular……….

 7. xee dedi ki:

  32 bölüm diye biliyorum yanlış mı biliyorum acep……………..

 8. Yıldız???? dedi ki:

  Harikasını her zaman ki gibi???? izlenebilir ve zevk alınabilir bir dizi sizden izleyip bitirmek farklı bir ayrıcalık. Herkesten önce ben izledim bitirdim bile diye biliyorum????Kocaman TEŞEKKÜRLER????????????????????

 9. Fadime dedi ki:

  Darısı my boss dramasina final bölümu bugün olsaydı aynı bu drama gibi. Ne güzel olurdu admin ellerinize emeklerinize sağlık bir drama daha bitti güzelce izledik sayenizde iyiki varsınız.