Are We Alright? (2021)

Are We Alright? (2021)

Are We Alright?

 • Dizi adı: Are We Alright? / Carat’s Love / Karat’ın Aşkı
 • Ülke: Tayland
 • Bölüm sayısı: 15
 • Orijinal Kanal: Channel 3
 • Süre: 1 saat. 30 dk.
 • Çevirmen: Aysemin
 • Yayın Günleri: Dizinin çevirisinin yapılabileceği kaynaklar geldikçe çevrilip yüklenecektir.

“Are We Alright?” Konusu

Karat, kocası Chakrit’ten daha fazla gücü elinde tutan başarılı bir iş kadınıdır. Bir gün kocası onu sekreteriyle aldatır ve Karat’tan boşanmak ister.

Karat zaten iyi bir kariyer yolu için Venice ile yarışıyor olsa da, Karat’ın aşk hayatı söz konusu olduğunda Venice onun tarafındadır. Dördüncü sınıf öğrencisi Ai’nin Karat ile tanışması, Chakrit ile kavga ederken olmuştur.

Bu süre içinde Ai, Karat’a yardımcı olur ve daha sonra pek çok kez karşılaşırlar. Ai, sonunda Karat’a bir hamle yapmak ister ve aralarındaki 20 yıldan fazla yaş farkını umursamaz. Ama Karat’ın mükemmel patronu Mark da onunla ilgileniyor gibi göründüğünde bu kolay olmayacaktır.

Are We Alright Türkçe altyazılı izle - Asyalog

BÖLÜMLER İÇİN TIK TIK
1. Bölüm2. Bölüm3. Bölüm4. Bölüm5. Bölüm6. Bölüm7. Bölüm8. Bölüm9. Bölüm10. Bölüm11. Bölüm12. Bölüm13. Bölüm14. Bölüm15.Final Bölüm
YAZAR BİLGİSİ
Çevirmen-Yönetici-Editör
YORUMLAR

 1. ah dedi ki:

  sayın admin,üstte 20 bölüm diye yazmışsınız ama 15 de bitti. bi kontrol edebilir misiniz ? Teşekkür ederim

  1. Fkenan79 dedi ki:

   Dizi 15 bölüme indirildi kopy paste yapıldığından düzeltmeyı unutmusuz

 2. angel dedi ki:

  Anne, çok sevdiğim bir oyuncu. Performansı kesinlikle göz dolduruyor. James ise genç ve yetenekli oyunculardan. İkisinin kimyası çok tutmuş Gerçek hayatta da aralarında 17 yaş farkı var. Ben seyrederken yadırgamıyorum. Kocası güya yetişkin bi adam ama ne iyi bir koca ne de iyi bir baba olabilmeyi başarabilmiş. Akıl yaşta değil başta demişler atalarımız. Boşuna söylenmemiş bu söz. Keyifle seyrediyorum. Çevirilerinizi sabırsızlıkla bekliyorum. Elinize emeğiniz sağlık. 🙂

 3. XxBlackpink_LisaxX dedi ki:

  Yas farkı olmasaydı seni izlerdim?

  1. ah dedi ki:

   çok acaip bir yaş farkı var. Nasıl olur uymaz derken gözüm alıştı galiba.Gayette güzel seyredilşyor.konusu da güzel. Ama başrol çocuk tamam çok genç ama tam çocuk tipli sevimli de.Yine genç olup biraz daha ağır mı diyeyim az daha olgun mu diyeyim bilemedim.başkası da olabilirdi. ama heyecanla yeni bölümleri bekliyorum ve merakla seyrediyorum.Tavsiye ederim.

 4. Toprak dedi ki:

  Bende bu diziyi bekliyorum lütfen tüm bölümleri yüklermisin çok teşekkürler

 5. Gogu dedi ki:

  Ahhhh… Tam benlik bir dizi. Nuna romance en bi sevdiğim ? ama daha çeviri devam ediyor ?? izlemek için sabırsızlanıyorum

* Bizimle Birlikte Çeviri Yapmak ister misiniz? Sevdiğiniz bir diziyi diğer insanlara sizde ulaştırmak isterseniz lütfen iletişimden bize ulaşın. Size geri dönüş yapabilmemiz adına başvurularınıza whatsapp veya telegram için iletişim bilgilerinizi de eklemeyi unutmayın.