As Beautiful As You 18.Bölüm

As Beautiful As You 18.Bölüm

  • Dizi Adı: As Beautiful As You 
  • Ülke: Çin
  • Bölüm Sayısı: 40
  • Çevirmen: Asyalog Çeviri Ekibi
  • Tür: İş, Romantik
  • Süre: 45 dk
  • Oyuncular: Xu Kai, Tan Song Yun, He Rui Xian, Gao Han
DİZİ ANA SAYFA

As Beautiful As You izle Çin dizisi | Asyalog.com

As Beautiful As You Konusu:

Bir teknoloji şirketinde özenle çalışan teknik bir yetenek olan Ji Xing, hayalini gerçekleştirmek için kararlılıkla istifa eder ve girişimcilik yoluna girer. Ji Xing ve küçük erkek kardeşinin oluşturduğu ekip, işin daha çok başındayken tehlikeye düşer. Tam umutların tükendiği bir anda Ji Xing, eşsiz öngörüleriyle Dongyang Teknoloji Başkanı Han Ting’in desteğini kazanır. Han Ting’in yatırımıyla Xingchen girişimi nihayet doğru ve istikrarlı bir yola girer. Ancak Ji Xing, yedi yıldır aşık olduğu ilk erkek arkadaşını “kaybetmiştir”. Bir iş kurmanın zorlukları ve aşkından ayrılmanın acısı onu neredeyse yok ediyordur. Neyse ki kardeşlerinin yakın korumasına sahiptir.

Ürün geliştirmedeki birkaç başarısızlıktan sonra, Ji Xing ve Han Ting yavaş yavaş akıl hocası ve arkadaş olan iş ortakları statüsünden birbirlerinden etkilenen ruh eşlerine dönüşürler. Ancak, iyi günler uzun sürmez ve hızla gelişen Xingchen kısa süre sonra gelişimde bir darboğazla karşılaşır. Ji Xing bir kez daha kariyerinde bir düşüş yaşar. Aynı zamanda Han Ting’e olan aşkı da krizlerle dolu olmaya başlar. Sonunda, arkadaşlarının teşvikiyle Ji Xing kendine olan güvenini yeniden kazanır ve şirketi ağır baskı altındaki çıkmazdan çıkarır.

⚠ Video platformlarında açılan reklamların bizimle hiçbir alakası bulunmamaktadır.. Bu Reklamlar kanaların ücretsiz üyeler için uyguladığı bir ücret politikasıdır ve ne alınan ücretin nede reklamın bizimle bir alakası bulunmamaktadır.. Ve bütün video kanalları reklam açmaktadır kimisi 1 tane kimisi 5 tane buna yapabilecek hiç bir şeyimiz bulunmamaktadır reklamlardan  kurtulmak istiyorsanız sizler kendiniz ücretli üyelik yaptırabilirsiniz bu şekilde tıpkı youtube yada bir çok diğer platformda olduğu gibi reklamsız izleyebilirsiniz…Reklamsız olan kanallarımızda mevcut  》OKRU,VK ve MAİL.RU  bu üç kanalda reklam bulunmamaktadır tek yapmanız gereken mailruya hiçbir ücret ödemeden kayıt olup üyelik yaptırmanız böylece reklamsız izleyebilirsiniz.

Önceki Bölüm

Sonraki Bölüm

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.