Ashes Of Love 14.Bölüm

Ashes Of Love 14.Bölüm

 • Ülke: Çin
 • Bölüm: 63
 • Süre : 45 Dak.
 • Oyuncular: Yang Zi, Allen Deng, Leo Luo, Adonis Liao, Xia Zhi Yuan, Faye Wang
 • Çeviri: Rksa

Yapudaa Firariye Teşekkürler…

Ashes Of Love 14. Bölüm İzleme Linkleri Aşağıdadır.

Ashes Of Love Konusu:

Çiçek Tanrıçası, bir kız çocuğu dünyaya getirir. Bu doğumu kendi kabilesinden başka kimse bilmez, bu sırrı saklamalarını ve kızını 10.000 yıl su aynasından dışarı çıkmalarını yasaklar. Ölmeden hemen öce kızının kalbine hissizlik tılsımı bırakır. Göksel İmparatorun İkinci oğlu Xu Feng ( Anka Kuşu) oluşumunu tamamlamak için meditasyon esnasında saldırıya uğrar. Büyük bir alev topu haline gelen Kuş, Jin Mi’nin büyülü su aynasına düşer, Küçük üzüm meyvesi Jin Mi, onu kurtarır. Karşılığında onu büyülü su aynasından çıkarmasını ister.

100 yıl bu aynada beraber yaşadıktan sonra, iyileşen Anka Kuşu, Küçük üzüm Jin Mi’yi yanına alarak Göksel İmparatorluğa gitmek için yola çıkar. Küçük üzüm Jin Mi, Göksel İmparatorlukta Xu Feng’in abisi Ru Yu ile tanışır. 2 Kardeşin arasında kalan Jin Mi’yi neler beklemektedir? Sevmeyi bilmeyen ve ailesi hakkındaki gerçekler kendinden saklana Jin Mi, iki kardeşin büyük bir tutkusu ve savaşı haline gelir.

⚠ Video platformlarında açılan reklamların bizimle hiçbir alakası bulunmamaktadır.. Bu Reklamlar kanaların ücretsiz üyeler için uyguladığı bir ücret politikasıdır ve ne alınan ücretin nede reklamın bizimle bir alakası bulunmamaktadır.. Ve bütün video kanalları reklam açmaktadır kimisi 1 tane kimisi 5 tane buna yapabilecek hiç bir şeyimiz bulunmamaktadır reklamlardan  kurtulmak istiyorsanız sizler kendiniz ücretli üyelik yaptırabilirsiniz bu şekilde tıpkı youtube yada bir çok diğer platformda olduğu gibi reklamsız izleyebilirsiniz…Reklamsız olan kanallarımızda mevcut  》OKRU ve MAİL.RU  bu iki kanalda reklam bulunmamaktadır tek yapmanız gereken mailruya hiçbir ücret ödemeden kayıt olup üyelik yaptırmanız böylece reklamsız izleyebilirsiniz..

Önceki Bölüm

Sonraki Bölüm

YORUMLAR

 1. Tuba dedi ki:

  Gece Tanrısı… Kuzum.. Sen ne zaman üçkağıt yapmayı öğrendin??

 2. Tuba dedi ki:

  Bu nasıl bir soundtrack Allahım… Her bölüm sonunda üşenmeden dinliyorum izliyorum. Bu kadar mı güzel olur

 3. BanaNe dedi ki:

  Bütün bölüm Xufengi bi kere bile göstermediler sinir oldum ikinci oglana iyice tesekkürler elinize saglik

 4. Feyza O. dedi ki:

  Bak sen şu gece tanrısına sırf su tanrisı duysun diye…
  Sinirlendim yine. Zaten xu feng’i de göremiyoruz. Yok ben ikinci erkek sendromu çekerim diyordum ama yok çekmem. Çünkü illa ikincileri gıcık yapmaya çalisıyorlar. Gece tanrısı ne kadar iyiydi ama şimdi kızın seni seviyorum demesinin romantik anlamda olmadığını bilmesine rağmen sırf kızla evlenebilmek için babasının yanında yanlis anlaşılmasinı sağladı. Ahh ahh anka kuşum nerelerdesin?
  Çeviri için çok teşekkürler 🙂