Ashes Of Love 15.Bölüm

Ashes Of Love 15. Bölüm

 • Ülke: Çin
 • Bölüm: 63
 • Süre : 45 Dak.
 • Oyuncular: Yang Zi, Allen Deng, Leo Luo, Adonis Liao, Xia Zhi Yuan, Faye Wang
 • Çeviri: Rksa

Yapudaa Firariye Teşekkürler…

Ashes Of Love 15. Bölüm İzleme Linkleri Aşağıdadır.

Ashes Of Love Konusu:

Çiçek Tanrıçası, bir kız çocuğu dünyaya getirir. Bu doğumu kendi kabilesinden başka kimse bilmez, bu sırrı saklamalarını ve kızını 10.000 yıl su aynasından dışarı çıkmalarını yasaklar. Ölmeden hemen öce kızının kalbine hissizlik tılsımı bırakır. Göksel İmparatorun İkinci oğlu Xu Feng ( Anka Kuşu) oluşumunu tamamlamak için meditasyon esnasında saldırıya uğrar. Büyük bir alev topu haline gelen Kuş, Jin Mi’nin büyülü su aynasına düşer, Küçük üzüm meyvesi Jin Mi, onu kurtarır. Karşılığında onu büyülü su aynasından çıkarmasını ister.

100 yıl bu aynada beraber yaşadıktan sonra, iyileşen Anka Kuşu, Küçük üzüm Jin Mi’yi yanına alarak Göksel İmparatorluğa gitmek için yola çıkar. Küçük üzüm Jin Mi, Göksel İmparatorlukta Xu Feng’in abisi Ru Yu ile tanışır. 2 Kardeşin arasında kalan Jin Mi’yi neler beklemektedir? Sevmeyi bilmeyen ve ailesi hakkındaki gerçekler kendinden saklana Jin Mi, iki kardeşin büyük bir tutkusu ve savaşı haline gelir.

⚠ Video platformlarında açılan reklamların bizimle hiçbir alakası bulunmamaktadır.. Bu Reklamlar kanaların ücretsiz üyeler için uyguladığı bir ücret politikasıdır ve ne alınan ücretin nede reklamın bizimle bir alakası bulunmamaktadır.. Ve bütün video kanalları reklam açmaktadır kimisi 1 tane kimisi 5 tane buna yapabilecek hiç bir şeyimiz bulunmamaktadır reklamlardan  kurtulmak istiyorsanız sizler kendiniz ücretli üyelik yaptırabilirsiniz bu şekilde tıpkı youtube yada bir çok diğer platformda olduğu gibi reklamsız izleyebilirsiniz…Reklamsız olan kanallarımızda mevcut  》OKRU ve MAİL.RU  bu iki kanalda reklam bulunmamaktadır tek yapmanız gereken mailruya hiçbir ücret ödemeden kayıt olup üyelik yaptırmanız böylece reklamsız izleyebilirsiniz..

Önceki Bölüm

Sonraki Bölüm

YORUMLAR

 1. Tuba dedi ki:

  Ahhh nasıl üzüyorlar anka kuşumu

 2. BanaNe dedi ki:

  ay su tilsim ciksin artik ya kiz herkesi seviyor zaten arkadas olarak pis gece tanrisi kendi lehine kullandi ikinci erkeklere hep üzülürdüm bu sinsi gece tanrisina hic üzülmüyom kardesinin basindan beri kiza asik oldugunu bile bile göz koydu mikrop elini cabuk tut Phönixim ellerinize emeklerinize saglik canim Asyalog team

 3. Feyza O. dedi ki:

  Önceki bölümde diyecektim ama unuttum galiba. Bu kızın anasında hiç mi güç yokmuş. Gelen giden hırpalamış kadinı. Azıcık savaşsaymış.
  Sinirlerim acayip bozuk. Benim bebek anka kuşum çook acı çekiyor çok. Şimdi ru yu ile nişanlı diye üzülüyor. Daha sonra kendi annesinin( pislik imparatoriçe) yaptıklarını öğrenecek ve üzülecek. Kız herkesi arkadaşça seviyorum diyip duruyor. Beni hala dellendiriyor. Çıksın şu tılsım. Bıhtım.
  Su tanrısı çok iyi biri değil mi yiaaaa. Şimdiki karisı da çok iyi biri.
  Ben evlilik antlaşmasinin şu an yanlıs uygulandiğinı düşünüyorum. Çünkü su tanrısı ile onun karisının çocuğu üzerineydi. Ama jin mi su tanrısı ile çiçek tanrıçasının kızı. Bence burası saçma. Ve sinir bozucu.
  2.erkeğe de sinir oldum. Her şeyi biliyor ama bilmiyormuş gibi davraniyor garibim anka kuşum da aşık aşık kiza bakıyor. Önce mutlu sonra üzgün halde 😢
  Ben yine uzattım. Ama gerçekten sinirlerim bozuldu. Koku perileriiii neden tılsımın işlevini söylemediniz? NEDEN???
  Neyse yine de mutlu son olacağını bildigim için içim rahat. Bebek anka kuşum acı çekiyor ama sabrın sonu selamettir.
  Çeviri için çok teşekkürler 🙂