Ashes Of Love 57.Bölüm

Ashes Of Love 57. Bölüm

 • Ülke: Çin
 • Bölüm: 63
 • Süre : 45 Dak.
 • Oyuncular: Yang Zi, Allen Deng, Leo Luo, Adonis Liao, Xia Zhi Yuan, Faye Wang
 • Çeviri: Rksa

Yapudaa Firariye Teşekkürler…

Ashes Of Love 57. Bölüm İzleme Linkleri Aşağıdadır.

Ashes Of Love Konusu:

Çiçek Tanrıçası, bir kız çocuğu dünyaya getirir. Bu doğumu kendi kabilesinden başka kimse bilmez, bu sırrı saklamalarını ve kızını 10.000 yıl su aynasından dışarı çıkmalarını yasaklar. Ölmeden hemen öce kızının kalbine hissizlik tılsımı bırakır. Göksel İmparatorun İkinci oğlu Xu Feng ( Anka Kuşu) oluşumunu tamamlamak için meditasyon esnasında saldırıya uğrar. Büyük bir alev topu haline gelen Kuş, Jin Mi’nin büyülü su aynasına düşer, Küçük üzüm meyvesi Jin Mi, onu kurtarır. Karşılığında onu büyülü su aynasından çıkarmasını ister.

100 yıl bu aynada beraber yaşadıktan sonra, iyileşen Anka Kuşu, Küçük üzüm Jin Mi’yi yanına alarak Göksel İmparatorluğa gitmek için yola çıkar. Küçük üzüm Jin Mi, Göksel İmparatorlukta Xu Feng’in abisi Ru Yu ile tanışır. 2 Kardeşin arasında kalan Jin Mi’yi neler beklemektedir? Sevmeyi bilmeyen ve ailesi hakkındaki gerçekler kendinden saklana Jin Mi, iki kardeşin büyük bir tutkusu ve savaşı haline gelir.

⚠ Video platformlarında açılan reklamların bizimle hiçbir alakası bulunmamaktadır.. Bu Reklamlar kanaların ücretsiz üyeler için uyguladığı bir ücret politikasıdır ve ne alınan ücretin nede reklamın bizimle bir alakası bulunmamaktadır.. Ve bütün video kanalları reklam açmaktadır kimisi 1 tane kimisi 5 tane buna yapabilecek hiç bir şeyimiz bulunmamaktadır reklamlardan  kurtulmak istiyorsanız sizler kendiniz ücretli üyelik yaptırabilirsiniz bu şekilde tıpkı youtube yada bir çok diğer platformda olduğu gibi reklamsız izleyebilirsiniz…Reklamsız olan kanallarımızda mevcut  》OKRU ve MAİL.RU  bu iki kanalda reklam bulunmamaktadır tek yapmanız gereken mailruya hiçbir ücret ödemeden kayıt olup üyelik yaptırmanız böylece reklamsız izleyebilirsiniz..

Önceki Bölüm

Sonraki Bölüm

YORUMLAR

 1. Zulfiye dedi ki:

  Harikasın admin! [Vidmoly yok admin:(( ]
  Dizi yorumumu da ekleyeyim şuraya:)
  Ön yargılı davranıp hemen izler silerim,bu kadar uçmalı kaçmalı diziden ne çıkabilir ki,saçma bir şeydir kesin diyerek başladığım bu dizinin bu kadar duygu dolu bir aşk hikayesi çıkacağını nereden bilebilirdim ki! Bana aşkı sorgulatan dizi! Bana aşkı öğreten dizi!
  (Çok sevgili adminler bu diziyi çevirip bizlerle tanistirdiginiz için nasıl teşekkür etsem azdır, hakkınız ödenmez İyi ki varsınız! Sevgilerimle!)

 2. Zulfiye dedi ki:

  Sevgili Admin 57. Bölümün 33.dk dan itibaren altyazilar kaymış, kim ne söylüyor anlamadım:(( Bu durumun bir çözümü var mı?
  :((

  1. Fkenan79 dedi ki:

   düzeltip ekleyeceğim kısmetse yarına düzelmiş olur

   1. Fkenan79 dedi ki:

    Düzeltilmiştir iyi seyirler