Attacking Lady 7-8.Bölüm

Attacking Lady 7-8.Bölüm

  • Dizi Adı: Attacking Lady
  • Ülke: Çin
  • Bölüm Sayısı: 21
  • Tür: Romantik, Dram
  • Çevirmen & Düzenleyen : FKeNaN
  • Süre: 10dk.
  • Oyuncular: Sun Zi Jun , Yang Chuan Bei , Jiang Xin Qi ,Pei Zheng Zheng ,Xing Luo Dan 
DİZİ ANA SAYFA

photo 2024 01 29 13 19 24

Attacking Lady Konusu:

Bir mücevher tasarımcısı olan Bai Jin Se, yanlışlıkla nişanlısı Zheng Huai Chen’in kendisini küçük kız kardeşi Bai Lin Lin’i aldattığını keşfeder. Bai Jin Se masum nişanlı rolunü sürdürerek intikam almaya yemin eder. Aldatıldığına dair kanıt toplamak için nişanlısı ve kardeşinin peşlerine düşer. Bu esnada büyük bir mücevher şirketi olan ve miras kavgasıyla uğraşan Mo Si Nian’la karşılaşır. İkili kendi çıkarları karşılığında evlilik üzerine bir anlaşma imzalar. Her iki tarafında çıkarına olan bu anlaşmada Jin Se’nin bilmediği bir gerçek vardır. Onları bir araya getiren sadece bir kader midir yoksa herşey bir plan doğrultusunda mı işlemektedir?

⚠ Video platformlarında açılan reklamların bizimle hiçbir alakası bulunmamaktadır.. Bu Reklamlar kanaların ücretsiz üyeler için uyguladığı bir ücret politikasıdır ve ne alınan ücretin nede reklamın bizimle bir alakası bulunmamaktadır.. Ve bütün video kanalları reklam açmaktadır kimisi 1 tane kimisi 5 tane buna yapabilecek hiç bir şeyimiz bulunmamaktadır reklamlardan  kurtulmak istiyorsanız sizler kendiniz ücretli üyelik yaptırabilirsiniz bu şekilde tıpkı youtube yada bir çok diğer platformda olduğu gibi reklamsız izleyebilirsiniz…Reklamsız olan kanallarımızda mevcut  》OKRU,VK ve MAİL.RU  bu üç kanalda reklam bulunmamaktadır tek yapmanız gereken mailruya hiçbir ücret ödemeden kayıt olup üyelik yaptırmanız böylece reklamsız izleyebilirsiniz..

Önceki Bölüm

Sonraki Bölüm

YORUMLAR

 1. Diziseverbirgenc dedi ki:

  Dizinin diğer bölümleri ne zaman yayınlanacak?

  1. Fkenan79 dedi ki:

   Dizi güncel bir dizidir kanalın yayınına gore yayınlanmaktadır suan kanalın bır takvimi bulunmamakta gelince hemen ekliyoruz…