Bai Lu “Chasing the Moon “de Ao Ruipeng’in Şeytanına Aşık Oluyor

Bai Lu “Chasing the Moon “de Ao Ruipeng’in Şeytanına Aşık Oluyor

 

 

XdepVn 3f

 

 

Xing Ling’in Bai Shuo Shang Shen 白烁上神 adlı eserinin drama uyarlaması olan Chasing the Moon 白月梵星 için resmen başlama zamanı. Adından da anlaşılacağı gibi, hikaye kadın kahramanı Bai Shuo’nun xiulian uygulamasını takip ediyor. Kendisi bir generalin en küçük kızı olarak reenkarne olan yıldızların ve ayın tanrıçasıdır. Bir minnet borcunu ödemek için ölümsüzlüğe doğru yol almaktadır. Bu arada, Bai Shuo ile romantik ilgisi olan iblis Fan Yue arasında bir aşk-nefret ilişkisi vardır.

jQXgNB 3f

Ancient Love Poetry ve The Last Immortal’ın arkasındaki yazardan bir başka seri daha, bu yüzden karakterler bazılarına zaten tanıdık gelebilir. Dizinin başrollerinde Bai Lu ve Ao Ruipeng yer alıyor ve her ikisi de bu hafta açılış töreninde gülümsüyorlardı. 29 yaşındaki aktris bu yılın başlarında Tıll the End of the Moonda bir “iblis “e aşık olan kadın kahraman rolüyle büyük bir başarı elde etmişti. Rol arkadaşı Ao Ruipeng, büyük övgü toplayan Gençliğin Kanı’ndaki yardımcı rolünden Yanlış Araba, Doğru Damat’taki erkek başrole geçti. Görünüşe göre hala büyük bir çıkış bekliyor ve bir xianxia’dan daha iyi bir fırsat olabilir mi?

d0dR5g 3f

Görsel olarak konuşursak, bu ikili birlikte harika görünüyor ve CP’leri için yeni hayranlar kazanmakta herhangi bir sorun yaşamayacaklar. Ama aynı zamanda, Bai Lu’nun kıvırcık saçları ve yumuşak makyajıyla ne kadar güzel göründüğünü takdir etmek için bir dakikanızı ayırabilir miyiz? Dramanın afişindeki beyaz geyiğe ve yeterince yakından bakarsanız spor yaptığı küçük saç “boynuzlarına” baktığınızda, adı kelimenin tam anlamıyla “beyaz geyik” anlamına gelen Bai Lu’nun karaktere hayat veren kişi olması ne kadar uygun?

 

ETİKETLER:
YORUMLAR

  1. Defne dedi ki:

    Bitse de seyretsek:) last immortal, ancient love poetry nin devamı mı?