Bai Lu ve Zhang Linghe Çift Ayakkabısı Giyerken Yakalandı

24.12.2022
5.712

Bai Lu ve Zhang Linghe Çift Ayakkabısı Giyerken Yakalandı

 

Bai Lu Zhang Linghe

 

Paparazziler, Bai Lu’yu (白鹿) Eylül ayında iki kez Zhang Linghe ‘nin (張凌赫) evinde kalırken yakaladığından beri flört söylentileri dönüyor. Çift, ilişkilerini hiçbir zaman resmi olarak onaylamasa da aşkları gizleyemiyor! En son, 15 ve 17 Aralık tarihlerinde aynı kahverengi renkli çift ayakkabılarını giyerken yakalandılar.

 

Netizenler ayrıca Zhang Linghe’nin Bai Lu ve Esther Yu Shuxin (虞書欣) ile olan etkileşimlerini karşılaştırdı ve arasında ki büyük fark hakkında yorum yaptı. Her iki kadın da  doğum günlerinde Paylaşım yayınlamıştı ama aktörün paylaşımı Bai Lu’ya karşı çok daha tatlıydı.

Bai Lu Zhang Linghe 3

 

Yu Shuxin, yeni yaşının haberlerini paylaşmak için Weibo’da gönderi yayınladığında, Zhang Linghe, ” Doğum Günün Kutlu Olsun” diye yanıt verdi. Karşılığında “Hahaha teşekkür ederim prens” diye cevap verdi. Ancak Bai Lu’nun duyurusuna verdiği yanıt çok daha cilveliydi, “Kulağa çok iyi geliyor; kulağa çok hoş geliyor; kulağa çok hoş geliyor; kulağa çok hoş geliyor Hahahah, doğum günün kutlu olsun!! Umarım Küçük Lu bana şarkı söylemeyi öğretebilir.” Netizenler, tepkisinin temelde aşık bir adamın söyleyeceği şey olduğu konusunda yorum yaptı.

Birçok netizen onları tebrik etse de, haberler Zhang Linghe‘nin hayranlarını kızdırdı. Bai Lu’nun aktörü yaklaşan dramaları Story of Kunning Palace’ın <寧安如夢> tanıtımı için kullandığından şikayet ettiler ve onu profesyonellikten yoksun olduğu için eleştirdiler. “Söylentilerden sonra zaten 10.000 hayranını kaybettin – hala nasıl aptalca bir şekilde ilişkinizi gösterebiliyorsunuz?” ve ” Story of Kunning Palace yayınlandıktan sonra bunu hissediyorum . Seni terk edecek; o zaman ağlayabilirsin!” Yorumlarla tepkilerini dile getirdiler…

Kaynak jaynestars.com

ETİKETLER: ,
YORUMLAR

  1. Defne dedi ki:

    Story of kunning palace ın böyle bir tanıtıma ihtiyacı olmadığı ortaya çıktı bence

  2. Zulfiye dedi ki:

    Ama bu bai lu till The End Of The Moon daki başrol erkekle sevgili değil miydi???