Bai Mai Tee Plid Plew (2019)

Bai Mai Tee Plid Plew (2019)

Bai Mai Tee Plid Plew

 • Diğer isimleri: The Fallen Leaf/ The Leaves
 • Ülke: Tayland
 • Bölümler: 21
 • Süre: 60 dak.
 • Çevirmen; FKeNaN79

 

Bai Mai Tee Plid Plew izle - Asyalog.com

Bölümler sayfanın en altındadır.

 

Bai Mai Tee Plid Plew Konusu:

Nira genç, bir çiçek kadar güzel ve narindir .Ama asla gerçek bir çiçek gibi olmaz.
Adı Nira, adsız anlamına gelen Niranam’dan geliyor. Kalbinde küçük bir kız çocuğu olan Nira’nın öyküsü, hiç kimsenin onu kabul etmemesi ve onu gönülden seven annesinin kaybı ile hayatının paramparça olmasıyla başlar. Babası Nira’ dan nefret ettiği gibi, annesine kötü davrandığı için çok iyi bir adam değildir. Nira, babasından göremediği sevgiyi ve sıcaklığı, halasının kocası Chatchavee’ den görür.

Yeğeninin kendisine aşık olduğunu fark eden Chatchavee, bu yasak aşka karşılıksız kalarak Nira’yı reddeder. Bu reddedilme nedeniyle derinden ezilen ve depresyon yaşayan Nira, büyük bir değişimle hayatını değiştirmeye karar vererek muhteşem güzellikte bir kadına dönüşür. Bu esnada annesini kaybeden Nira, ülkesine geri dönerek eski bir aile dostları olan, Doktor Benjang’ın kız kardeşi olarak yaşamaya başlar.

Nira, tesadüfen Chatchavee ile tekrar karşılaşır. Kimsenin tanıyamadığı yeni Nira, güzelliğiyle hem babasının hem de Chatchavee’nin ilgisini çeker. Küçüklüğünden beri halası tarafından sevilmeyen ve kıskanılan Nira, şimdi bambaşka biri olarak onların hayatındadır.

Babasının tanıyamadığı, güzelliğiyle büyülendiği Nira’yı neler bekliyor?
Bu yasak aşk, halasının kıskanç ve kötülükleri karşısında Nira’yı neler bekliyor?

Bai Mai Tee Plid Plew Oyuncuları:

Push Puttichai Kasetsin - Bai Mai Tee Plid Plew izle - Asyalog.com

Chatchavee (Push Puttichai Kasetsin)

Wai’nın küçük bir çocukken aşık olduğu, eniştesidir. Chatchavee yeğeni Nira’ya, kız olmayı istediği için ona her zaman nazik davranıyor ve ona değer verdiği için hiçbir zaman kötü niyet göstermiyor. Ona sevgiyle “küçük çocuk” diye sesleniyor. Chatchavee, Nira’nın halası olan ve yeğeninin kocasıyla olan yakınlığından dolayı yeğenini kıskanan Rungrong ile evlidir. Chatchavee, yeğeninin kendisine karşı duygularının olduğunun farkındadır ve yasak aşktan kaçınmak için Wai’yi kendinden uzaklaştırır.

Chatchavee, yeğeni Wai’nin ve yengesi Niramon’un ölüm haberinden sonra büyük üzüntü yaşar. Bu üzüntüyle birlikte depresyona girer ve karısının sınır tanımaz kıskançlıkları sonrasında, karısına olan sevgisini ve evliliklerine karşı olan güvenini kaybeder. Hem kayınbiraderine hemde karısı Rungrong’a karşı tiksinti duymaya başlar. Ve bir gün Nira ile karşılaşır. Nira’nın gerçek kimliğini bilmeden ona aşık olur.

Baifern Pimchanok Luevisadpaibul - Bai Mai Tee Plid Plew izle - Asyalog.com

Nira (Baifern Pimchanok Luevisadpaibul)

Eskiden Chananthawat veya Wai olarak adlandırılan, zengin ve önde gelen Sirawat ailesinin oğlu, şimdilerde Nira olarak çağırılan genç bir kadın. Wai, kalbinde her zaman bir kız gibi hisseden bir çocuktur. Annesi onu kayıtsız şartsız sevmesine rağmen, babası Chomthawat tarafından kız olmak istediği için kabul edilmedi.  Bu yüzden hem babası hemde halası, ona ve annesine her zaman kötü davrandı.

Annesinin dışında onu kabul eden ve ona sevgi duyan diğer kişi, halasının kocası Chatchavee’dir. Ancak eniştesi, kendisine karşı hisleri olduğu fark edip onu kendisinden uzaklaştırınca, Wai’nin kalbi kırılmıştır. Böylece babası, annesi ve kendisini İngiltere’ de terk edip gidince, cinsiyet değiştirme ameliyatı olur. Ama annesi, Wai’nin ameliyat olduğu gün bir trafik kazası geçirir ve hayatını kaybeder.  Bu olay, Wai’yi derinden üzer. Artık bir kadın olarak devam edeceği hayatına,  kendisine annesinin ismini alarak, Nira ismiyle devam edecektir. Ve kendisine tüm bu acıları yaşatan babası ve halasından intikam almak için Tayland’a geri döner.

BÖLÜMLER İÇİN TIK TIK
1.Bölüm2.Bölüm3.Bölüm4.Bölüm5.Bölüm6.Bölüm7.Bölüm8.Bölüm9.Bölüm10.Bölüm11.Bölüm12.Bölüm13.Bölüm14.Bölüm15.Bölüm16.Bölüm17.Bölüm18.Bölüm19.Bölüm20.Bölüm21.Bölüm Final
YAZAR BİLGİSİ
Çevirmen-Yönetici-Editör
YORUMLAR

 1. Sukuse dedi ki:

  Cehennem çukuru bekliyor ne bekliyecek. Of senaryoyu okudum kendimden geçtim be.

 2. Nurgül dedi ki:

  Harika ötesi , çok anlamlı bir diziydi. Emeğiniz için teşekkür ederim