Bai Mai Tee Plid Plew 21.Bölüm FİNAL

Bai Mai Tee Plid Plew 21.Bölüm FİNAL

Ülke: Tayland Bölümler: 21 Yayınlanma Tarihi: 11 Haziran 2019 – 20 Ağustos 2019 Türler: Romantik , Melodrama Süre: 60 dak.

Bai Mai Tee Plid Plew 21. Bölüm

ÇEVİRİ:FKeNaN79Nira genç bir çiçek kadar güzel ve narindir.Ama asla gerçek bir çiçek gibi olmaz Adı Nira, adsız anlamına gelen Niranam’dan geliyor. Kalbinde küçük bir kız çocuğu olan Niranın öyküsü, hiç kimsenin onu kabul etmemesinden dolayı onu gönülden seven annesinin kaybı ile hayatı paramparça olur. Babası niradan nefret ettiği gibi annesine kötü davrandığı için çok iyi bir adam değildir. Nira, babasınından göremediği sevgiyi sıcaklığı halasının kocası Chatchavee görürür. Kendisine aşık olan yeğenini farkedip bu yasak aşka karşılıksız kalarak Nira’yı reddeder Bu reddedilme nedeniyle derinden ezilmiş ve deprosyon yaşayan Nira büyük bir değişimle hayatını değiştirmeye karar vererek mühteşem güzelliklte bir kadına dönüşür Bu esnada annesini kaybeden nira ülkesine geri dönerek eski bir aile dostları olan Doktor Benjang’ın kız kardeşi olarak yaşamaya başlar. Nira tesadüfen Chatchavee ile tekrar karşılaşır. Kimsenin tanıyamadığı yeni Nira güzelliğiyle hem babasını hemde Chatchavee ilgisini çeker, küçüklüğünden beri halası tarafından sevilmeyen ve kıskanılan Nira şimdi bambaşka biri olarak onların hayatındadır. Babasının tanıyamadığı güzelliğiyle büyülendiği nirayı neler beklemektedir. Bu yasak aşk halasının kıskanç ve kötülükleri karşısında nirayı neler bekliyor.

Önceki Bölüm

YORUMLAR

  1. MOONCHİLD dedi ki:

    Yemin ederim bu dizi beni mahvetti ben artık toparlanamıyorum aw yönetmeni boğazını kesen kızı yaşattı ama aşklarını yaşatmadı yaw sen ne işsiz bir insansın yönetmen sen elimde olacaktın senin yüzünden dünyada küfür bırakmadım zaten chat beni sinif etti aw orda sevgilisi ölmek üzere adam bir damla gözyaşı dökmedi ne hikmetse artık son bölümde iki damla döktü, Allah’ım bu dizi benim ebemi s*** artık.