Bai Mai Tee Plid Plew 4.Bölüm

Bai Mai Tee Plid Plew 4.Bölüm

Ülke: Tayland Bölümler: 21 Yayınlanma Tarihi: 11 Haziran 2019 – 20 Ağustos 2019 Türler: Romantik , Melodrama Süre: 60 dak.

Bai Mai Tee Plid Plew 4. Bölüm

ÇEVİRİ:FKeNaN79Nira genç bir çiçek kadar güzel ve narindir.Ama asla gerçek bir çiçek gibi olmaz Adı Nira, adsız anlamına gelen Niranam’dan geliyor. Kalbinde küçük bir kız çocuğu olan Niranın öyküsü, hiç kimsenin onu kabul etmemesinden dolayı onu gönülden seven annesinin kaybı ile hayatı paramparça olur. Babası niradan nefret ettiği gibi annesine kötü davrandığı için çok iyi bir adam değildir. Nira, babasınından göremediği sevgiyi sıcaklığı halasının kocası Chatchavee görürür. Kendisine aşık olan yeğenini farkedip bu yasak aşka karşılıksız kalarak Nira’yı reddeder Bu reddedilme nedeniyle derinden ezilmiş ve deprosyon yaşayan Nira büyük bir değişimle hayatını değiştirmeye karar vererek mühteşem güzelliklte bir kadına dönüşür Bu esnada annesini kaybeden nira ülkesine geri dönerek eski bir aile dostları olan Doktor Benjang’ın kız kardeşi olarak yaşamaya başlar. Nira tesadüfen Chatchavee ile tekrar karşılaşır. Kimsenin tanıyamadığı yeni Nira güzelliğiyle hem babasını hemde Chatchavee ilgisini çeker, küçüklüğünden beri halası tarafından sevilmeyen ve kıskanılan Nira şimdi bambaşka biri olarak onların hayatındadır. Babasının tanıyamadığı güzelliğiyle büyülendiği nirayı neler beklemektedir. Bu yasak aşk halasının kıskanç ve kötülükleri karşısında nirayı neler bekliyor.

Önceki Bölüm

Sonraki Bölüm

YORUMLAR

 1. Asya dedi ki:

  Aslında diziye karşı önyargılı başlamıştım merakıma izlemek istedim.Fakat başrol kızın oyunculuğu çok iyi yaşadığı o bütün acı, zorluk, nefret hissini aşırı hissettim.
  Kadının duruşu,bakışı harika fazla Taylandlı aktris bilmem ama bu kadını çok beğendim.
  Diziyle ilgili olarak yorumum şu halası tam bir ömür törpüsü ben izlerken çatladım yaşlandım sanki,kocası adam ne etsin 😂😂
  İşler iyice karışacak olaylar başlıyor yavaştan sanırım bir Tayland dizisini daha bitir3ceğim galiba👌
  Emeği geçen herkese teşekkürler 💜