Because of Love 4.Bölüm

Because of Love 4.Bölüm

 • Dizi Adı: Because of Love
 • Ülke: Tayland
 • Bölüm Sayısı: 18
 • Yayın Günler: BELLİ BİR YAYIN GÜNÜ YOKTUR.
 • Çeviren: FKeNaN79
 • Dizi afiş editörü: @kore.editlerimm (instagram)
 • Süre: 1 saat 27 dk.
 • Oyuncular: James Ma, Pie Rinrada Kaewbuasai, Judo Tantachj

Because of Love (2023) Türkçe Altyazılı izle | Asyalog.com

Because of Love Konusu:

Ring, etrafındaki insanları herhangi bir tehlikeden kurtarmasına izin veren yeteneği sayesinde Singh’in ailesi tarafından evlat edinilir. Singh ile evlenmesine karar verilince kaçmaya karar verir çünkü aileyi hayal kırıklığına uğratmaktan korkuyordur. Şimdi yabancı bir müşteri için koruma olarak çalışıyordur.

Singh, yirmi yaşındayken ailesinin işini devralır. O katı ve zeki bir adamdır. Ama rakibi tarafından sürekli zarar görüyordur, bu yüzden kendini koruması için Nuring’i geri alması gerekmektedir.

Ring, Singh’e döndükten sonra, onu büyüten bu aileye olan şükran borcunu ödemek için, Singh’in rakibinin kızı için koruma olmalı ve aynı zamanda Singh’i korumak için Singh ile bir ilgisi yokmuş gibi davranmak zorundadır. Ancak Singh, Ring’e bir şey olmasından korktuğu için bunu yapmasını istemez ama büyükbabası yüzünden bunu kabul etmek zorunda kalır. Başlarından geçen bir çok tehlikeli olayı sırt sırta vererek bir bir atlatmaya başlarlar, tabii bu birliktelik yavaş yavaş kalplerini de birbirine bağlar.

⚠ Video platformlarında açılan reklamların bizimle hiçbir alakası bulunmamaktadır.. Bu Reklamlar kanaların ücretsiz üyeler için uyguladığı bir ücret politikasıdır ve ne alınan ücretin nede reklamın bizimle bir alakası bulunmamaktadır.. Ve bütün video kanalları reklam açmaktadır kimisi 1 tane kimisi 5 tane buna yapabilecek hiç bir şeyimiz bulunmamaktadır reklamlardan  kurtulmak istiyorsanız sizler kendiniz ücretli üyelik yaptırabilirsiniz bu şekilde tıpkı youtube yada bir çok diğer platformda olduğu gibi reklamsız izleyebilirsiniz…Reklamsız olan kanallarımızda mevcut  》OKRU ve MAİL.RU  bu iki kanalda reklam bulunmamaktadır tek yapmanız gereken mailruya hiçbir ücret ödemeden kayıt olup üyelik yaptırmanız böylece reklamsız izleyebilirsiniz..

Önceki Bölüm

Sonraki Bölüm

YORUMLAR

 1. Asideni dedi ki:

  Altyazilar olmadıgı icin mi devamları yok?

  1. Fkenan79 dedi ki:

   evet dizinin nhazır bır alt yazısı bulunmamakta ve gelen kaynakta çok geç gelmekte yazılar video uzerınde olup tek tek yazılıp zamanlaması gerekmektedir Bu yüzden çevirinin yapılması zaman almaktadır

   1. Asideni dedi ki:

    zaman ayırıp cevap verdiginiz icin çok çok teşekkürler. O halde bu diziyi bekleme listeme alıp emek verip çevirdiğiniz diger dizilere bakarım. bu arada yorumlarınız dizilere harika bir tat katıyor bunun icin ayriyeten teşekkürler.❣️