Best Choice Ever 24.Bölüm

Best Choice Ever 24.Bölüm 

  • Dizi Adı: Best Choice Ever
  • Ülke: Çin
  • Bölüm Sayısı: 38 Bölüm
  • Çevirmen: Asyalog Çeviri Ekibi
  • Süre: 45 dk
  • Oyuncular:  Yang Zi, Xu Kai, Xu Ling Yue, Gala Zhang
DİZİ ANA SAYFA

Best Choice Ever Çin dizisi Türkçe Altyazılı izle | Asyalog.com

Best Choice Ever Konusu:

Şanghay’da sıradan bir ailenin kızı olarak dünyaya gelen Post-95’li Mai Cheng Huan (1995 sonrası doğan Çin geleneklerinden daha bağımsız yaşamayı seçen gençler), annesi Liu Wan Yu’nun ısrarıyla erkek arkadaşı Xin Jia Liang’a evlenme teklif eder. Ancak Xin ailesinin elverişli ekonomik koşulları, başlangıçta eşit olan bu duygusal ilişkinin dengesini bozmuştur. Aynı zamanda, Mai’nin annesinin kızının hayatındaki olaylara aşırı müdahalesi Mai Cheng Huan ve Xin Jia Liang’in ayrılığı hızlandırır. Mai Cheng Huan, anne ve babasına sadık olmakla kendine sadık olmak arasında bir yol bulmakta zorlanmaktadır. Yavaş yavaş annesinin güçlü kontrolü ve ilgisinden kopar ve işinde daha odaklı ve girişimci biri haline gelir.

Mai Cheng Huan’ın bu dönüşümü üvey büyükannesi tarafından fark edilir ve büyükannesi otel yönetiminin en önemli görevini ona emanet eder. Üvey büyükannenin torunu ve profesyonel bir otel yöneticisi olan Yao Zhi Ming, Mai Cheng Huan ile işbirliği sırasında onu yavaş yavaş anlar, kabul eder ve ikisi çalışma ortağı olur ve birlikte başarılı işlere imza atarlar.

Ancak gerçek hayatta Yao Zhi Ming, Mai ailesinin düşünce yapısıyla çevrilidir ve Mai Cheng Huan ile ilişkisi giderek kızışır. Mai Cheng Huan, bağımsız olma yolundaki kendi başarısına uzanan ve yalnızca kendisine ait olan olağanüstü bir büyüme yoluna girmiştir.

⚠ Video platformlarında açılan reklamların bizimle hiçbir alakası bulunmamaktadır.. Bu Reklamlar kanaların ücretsiz üyeler için uyguladığı bir ücret politikasıdır ve ne alınan ücretin nede reklamın bizimle bir alakası bulunmamaktadır.. Ve bütün video kanalları reklam açmaktadır kimisi 1 tane kimisi 5 tane buna yapabilecek hiç bir şeyimiz bulunmamaktadır reklamlardan  kurtulmak istiyorsanız sizler kendiniz ücretli üyelik yaptırabilirsiniz bu şekilde tıpkı youtube yada bir çok diğer platformda olduğu gibi reklamsız izleyebilirsiniz…Reklamsız olan kanallarımızda mevcut  》OKRU,VK ve MAİL.RU  bu üç kanalda reklam bulunmamaktadır tek yapmanız gereken mailruya hiçbir ücret ödemeden kayıt olup üyelik yaptırmanız böylece reklamsız izleyebilirsiniz..

Önceki Bölüm

Sonraki Bölüm

YORUMLAR

 1. xee dedi ki:

  tebrikler kaynanan geldi………….. yeni maceralar bizi bekler……………

 2. Meltem dedi ki:

  Film hakkında söyleyebileceğim tek şey arsız, yüzsüz ve utanmaz insanlarla ilgili bir senaryo. Dört kişilik bir aile başroldeki erkek karakterin mirasına ortak oldular, işine ve evine çöktüler. Başrol karakteri kız bir kabus. Hem çocuğun mirasını ele geçirdi. Bunun için son zamanlarında büyükanneyi iyi kafaladı ki mirası kasın. Hele o anne, hiç kimsenin tahammül edebileceği biri değil ama herkes ona saygı gösteriyor, nedeni belirsiz. Ölen büyükanne, kocası, oğlu, kızı ve büyükannenin gerçek torunu ve ev sahibi, hepsi kadına hak etmediği bir saygı gösteriyor. Normalde bu kadar arsız ve yüzsüz insanlara haddini bildiren bir kişi çıkar. Ama bu kadına herkes saygılı davranarak daha çok yüz veriyor. Senarist bu hikayeyi yazarken ne düşündü bilmem? Çocukluk travması falan mı varmış acaba?

  1. xee dedi ki:

   kadının zengin olduğundan kızın ailesinin haberi yoktu nasıl izledin ki………………evet annesi biraz paragöz ve sinir bozucu ………….. ” pire için yorgan yakılmaz” derler. adama kimse demedi biz kalalım evde diye kızın annesi yeltense bile evlatları hep gidelim kafasında……….. yeni baştan izle bence…………. bizde annelerimizi dinleyerek büyüdük, dinlemediğimiz de pişman olduk, ilk manita hakkında ki yargıları doğruydu sonra para aklını bulandırdı kadının………….. para varlığı dert yokluğu yara demiş ajda şarkısında……….. 😉