Best Choice Ever 37.Final Bölüm

Best Choice Ever 37.FİNAL Bölüm 

  • Dizi Adı: Best Choice Ever
  • Ülke: Çin
  • Bölüm Sayısı: 38 Bölüm
  • Çevirmen: Asyalog Çeviri Ekibi
  • Süre: 45 dk
  • Oyuncular:  Yang Zi, Xu Kai, Xu Ling Yue, Gala Zhang
DİZİ ANA SAYFA

Best Choice Ever Çin dizisi Türkçe Altyazılı izle | Asyalog.com

Best Choice Ever Konusu:

Şanghay’da sıradan bir ailenin kızı olarak dünyaya gelen Post-95’li Mai Cheng Huan (1995 sonrası doğan Çin geleneklerinden daha bağımsız yaşamayı seçen gençler), annesi Liu Wan Yu’nun ısrarıyla erkek arkadaşı Xin Jia Liang’a evlenme teklif eder. Ancak Xin ailesinin elverişli ekonomik koşulları, başlangıçta eşit olan bu duygusal ilişkinin dengesini bozmuştur. Aynı zamanda, Mai’nin annesinin kızının hayatındaki olaylara aşırı müdahalesi Mai Cheng Huan ve Xin Jia Liang’in ayrılığı hızlandırır. Mai Cheng Huan, anne ve babasına sadık olmakla kendine sadık olmak arasında bir yol bulmakta zorlanmaktadır. Yavaş yavaş annesinin güçlü kontrolü ve ilgisinden kopar ve işinde daha odaklı ve girişimci biri haline gelir.

Mai Cheng Huan’ın bu dönüşümü üvey büyükannesi tarafından fark edilir ve büyükannesi otel yönetiminin en önemli görevini ona emanet eder. Üvey büyükannenin torunu ve profesyonel bir otel yöneticisi olan Yao Zhi Ming, Mai Cheng Huan ile işbirliği sırasında onu yavaş yavaş anlar, kabul eder ve ikisi çalışma ortağı olur ve birlikte başarılı işlere imza atarlar.

Ancak gerçek hayatta Yao Zhi Ming, Mai ailesinin düşünce yapısıyla çevrilidir ve Mai Cheng Huan ile ilişkisi giderek kızışır. Mai Cheng Huan, bağımsız olma yolundaki kendi başarısına uzanan ve yalnızca kendisine ait olan olağanüstü bir büyüme yoluna girmiştir.

⚠ Video platformlarında açılan reklamların bizimle hiçbir alakası bulunmamaktadır.. Bu Reklamlar kanaların ücretsiz üyeler için uyguladığı bir ücret politikasıdır ve ne alınan ücretin nede reklamın bizimle bir alakası bulunmamaktadır.. Ve bütün video kanalları reklam açmaktadır kimisi 1 tane kimisi 5 tane buna yapabilecek hiç bir şeyimiz bulunmamaktadır reklamlardan  kurtulmak istiyorsanız sizler kendiniz ücretli üyelik yaptırabilirsiniz bu şekilde tıpkı youtube yada bir çok diğer platformda olduğu gibi reklamsız izleyebilirsiniz…Reklamsız olan kanallarımızda mevcut  》OKRU,VK ve MAİL.RU  bu üç kanalda reklam bulunmamaktadır tek yapmanız gereken mailruya hiçbir ücret ödemeden kayıt olup üyelik yaptırmanız böylece reklamsız izleyebilirsiniz..

Önceki Bölüm

YORUMLAR

 1. Venüs(zeliha) dedi ki:

  Ellerinize emeklerinize saglık hep bizlerle olun sizleri çok seviyorum bizler için çok çaba sarf ediyorsunuz sagolun var olun….diziye gelirsek çom güzel sakin bir diziydi anne hariç:))anne çok şansıl olmasına ragmen 37 bölüm kaprisi nazı dazı gına getirdi ender bir şeydir bir aikefe baba çocuklar ve gelin damadın hepsinin uyumlu iyi olmaları gerçekten çok güzel bir aile severek izledim teşekkür ederim…seni hiç sevmedim kadın(anne) ;))))

 2. xee dedi ki:

  hikayeyi sevdim………………… ellerinize sağlık ………….

 3. Basas dedi ki:

  Yeni dizileri beklemekteyiz

 4. Bilge dedi ki:

  harika bir diziydi, beni ağlattı ve güldürdü ve yorumumu yazarken hala ağlıyorum ve boğazım düğümlendi hatta duygusallıktan başım ağrıyor. uzun duygu dolu bir yorum yazıp sildim 🙂 bu dizi için teşekkürler ve ben bunu hayatım boyunca tekrar izleyeceğim bir dizi olarak aklımda tutacağım ve her izleyişimde belki yeni şeyler farkedeceğim.