Better a Lie Than a Truth 3.Bölüm

Better a Lie Than a Truth 3.Bölüm

  • Dizi Adı:Better a Lie Than a Truth
  • Ülke: Çin
  • Bölüm Sayısı: 18 (Birleştirilmiş 6)
  • Tür: Romantik
  • Yayın Günleri: Pazartesi, Çarşamba
  • Çevirmen: Setira
  • Süre: 15 dk
  • Oyuncular: Simon Chen, Niu Yu Kun
DİZİ ANA SAYFA

WhatsApp Gorsel 22023 08 07 saat 20.44.48

Better a Lie Than a Truth Konusu:

Lise zamanlarında sınıf arkadaşı olan Qiao Musheng ve Su Nian, yıllar sonra tekrar karşılaşır. Yeni girişimci Qiao Musheng, sürükleyici kaçış odaları tasarlayan bir şirketin başkanı olmuştur. Su Nian da bir dergide editörlük yapmaktadır.

Su Nian bir terfi peşindedir. Hedefine ulaşmak için biriyle röportaj yapması gerekir. Röportaj yapması gereken kişi ise yıllardır görmediği eski sınıf arkadaşı Qiao Musheng’den başkası değildir. Bunu öğrenen Su Nian bir an bile tereddüt etmeden röportaj için onun peşine düşer.

Yine Su Nian röportaj için Qiao Musheng’in peşindeyken, alkole dayanıklı dayanıklı olmayan bu ikili bir şekilde sabah aynı yatakta uyanır. Ancak yataktaki adam; kendisinin Qiao Musheng değil, onun ikiz kardeşi Lu Jingnian olduğunu söyler.

Su Nian amacına ulaşma yolunda hem annesini terfi işine ikna etmek hem de Qiao Musheng’le bir röportaj kapabilmek için “Lu Jingnian”ı formalite bir evliliğe zorlar. Ve ikili aynı evde yaşamaya başlar. Bakalım bu yalan ağlarının düğümü nasıl çözülecek.

⚠ Video platformlarında açılan reklamların bizimle hiçbir alakası bulunmamaktadır.. Bu Reklamlar kanaların ücretsiz üyeler için uyguladığı bir ücret politikasıdır ve ne alınan ücretin nede reklamın bizimle bir alakası bulunmamaktadır.. Ve bütün video kanalları reklam açmaktadır kimisi 1 tane kimisi 5 tane buna yapabilecek hiç bir şeyimiz bulunmamaktadır reklamlardan  kurtulmak istiyorsanız sizler kendiniz ücretli üyelik yaptırabilirsiniz bu şekilde tıpkı youtube yada bir çok diğer platformda olduğu gibi reklamsız izleyebilirsiniz…Reklamsız olan kanallarımızda mevcut  》OKRU ve MAİL.RU  bu iki kanalda reklam bulunmamaktadır tek yapmanız gereken mailruya hiçbir ücret ödemeden kayıt olup üyelik yaptırmanız böylece reklamsız izleyebilirsiniz..

Önceki Bölüm

Sonraki Bölüm

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.