Big Mouth 3.Bölüm

Big Mouth 3.Bölüm

  • Dizi Adı:Big Mouth
  • Ülke: Güney Kore
  • Bölüm Sayısı: 16
  • Tür: Gizem, Gerilim, Hukuk, Dram
  • Süre: 1 Saat 11 dk
  • Oyuncular: Lee Jong Suk, Im Yoon Ah, Kim Joo Heon, Kwak Dong Yeon, Yang Kyung Won, Ok Ja Yeon
  • DİZİ ANA SAYFA

Big Mouth izle Kore dizisi | Asyalog.com

Big Mouth Konusu:

Park Chang Ho, okul günlerinden beri büyük konuştuğu ve büyük şeyler vaat ettiği ama arkasını getiremediği için “Boşboğaz” olarak tanınır. Aynı zamanda, beceriksizliği nedeniyle bir Belediye Başkanı tarafından işe alınan ve başarı oranı çok düşük olan kötü şöhretli bir avukattır. Ne yazık ki bir cinayet davasına dahil olur ve bir gecede kötü şöhretli ve dahi bir dolandırıcı olan Büyük Fare olarak suçlanır ve hapse gönderilir.

Go Mi Ho, Park Chang Ho’nun hemşire olarak çalışan sevgi dolu karısıdır. Güçlü bir kişiliğe sahiptir ve kocasının masumiyetini kanıtlamak ve Belediye Başkanı’nın kocasına verdiği davayı çözmeye yardımcı olmak için her şeyi yapacaktır. Bu esnada Park chang Ho’da hayatta kalmak ve ailesini korumak için, büyük bir komploya karışan ayrıcalıklı insanların gerçek yüzlerini ortaya çıkarmaya çalışacaktır.

Go Mi Ho kocasının masumiyetini kanıtlamada başarılı olabilecek mi? Yoksa, araştırmaları bir solucan yuvasının açılmasına mı yol açacak?

⚠ Video platformlarında açılan reklamların bizimle hiçbir alakası bulunmamaktadır.. Bu Reklamlar kanaların ücretsiz üyeler için uyguladığı bir ücret politikasıdır ve ne alınan ücretin nede reklamın bizimle bir alakası bulunmamaktadır.. Ve bütün video kanalları reklam açmaktadır kimisi 1 tane kimisi 5 tane buna yapabilecek hiç bir şeyimiz bulunmamaktadır reklamlardan  kurtulmak istiyorsanız sizler kendiniz ücretli üyelik yaptırabilirsiniz bu şekilde tıpkı youtube yada bir çok diğer platformda olduğu gibi reklamsız izleyebilirsiniz…Reklamsız olan kanallarımızda mevcut  》OKRU,VK ve MAİL.RU  bu üç kanalda reklam bulunmamaktadır tek yapmanız gereken mailruya hiçbir ücret ödemeden kayıt olup üyelik yaptırmanız böylece reklamsız izleyebilirsiniz.

Önceki Bölüm

Sonraki Bölüm

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.