Captain Han 4.Bölüm

Captain Han 4.Bölüm

  • Dizi Adı: Captain Han (2023), Capture Her 
  • Ülke: Çin
  • Bölüm Sayısı: 6 Bölüm (23 Bölüm birleştirilerek yayınlanmaktadır.)
  • Tür: Romantik
  • Çevirmen: Madbean & Düzenleyen FKeNaN 
  • Süre: 45 dk
  • Edit: Madbean
  • Oyuncular: Tim Huang, Chen Si Che, Sun Xi Zhi
DİZİ ANA SAYFA

Captain Han Türkçe Altyazılı izle | Asyalog.com

Captain Han (2023) Konusu:

Han Xi Zhou ve Xu Nannan on yıl önce bir kaza sonucu Xi Nannan’ın hafızasını kaybetmesiyle ayrılırlar. Şimdi Xu Nannan bir muhabir, Xizhou ise ormanı korucularının kaptanıdır. Yıllar sonra ikili, Nannan’ın bir haberi kovalamak için Xizhou’nun görev yaptığı ormana gitmesiyle yeniden karşılaşırlar ancak Nannan Xizhou’yu hiçbir şekilde hatırlamıyordur. Nannan, peşinde olduğu haberi yapabilmek için Xizhou ile röportaj yapma bahanesi ile orman korucuları kampında kalır. Nannan ve Xizhou’nun yıllar sonra yeniden bir araya gelmeleri ve geçmişte yaşadıkları kazanın olduğu yere dönmeleri sonucunda, Nannan’ın hafızasının en derinlerine gömmek istediği anılarını yeniden hatırlamaya başlar ve psikolojik travması yeniden su yüzüne çıkar.

Çelişkiye düşen Xizhou, eski aşkına yardım edip, o acı verici eski ortak anılarını yeniden kazanmasını sağlamak ya da artık kaybolmuş olan Nannan’ı korumak için durumunu daha da derinleştirmemek arasında bir seçim yapmak konusunda ikilem yaşar. Eski anılarını geri kazanmasına yardımcı mı olacak, yoksa aşkını kalbine gömüp sevdiğini korumayı mı seçecek?

(BİRLEŞTİRİLEN BÖLÜM 13-14-15-16 BÖLÜMLER)

⚠ Video platformlarında açılan reklamların bizimle hiçbir alakası bulunmamaktadır.. Bu Reklamlar kanaların ücretsiz üyeler için uyguladığı bir ücret politikasıdır ve ne alınan ücretin nede reklamın bizimle bir alakası bulunmamaktadır.. Ve bütün video kanalları reklam açmaktadır kimisi 1 tane kimisi 5 tane buna yapabilecek hiç bir şeyimiz bulunmamaktadır reklamlardan  kurtulmak istiyorsanız sizler kendiniz ücretli üyelik yaptırabilirsiniz bu şekilde tıpkı youtube yada bir çok diğer platformda olduğu gibi reklamsız izleyebilirsiniz…Reklamsız olan kanallarımızda mevcut  》OKRU ve MAİL.RU  bu iki kanalda reklam bulunmamaktadır tek yapmanız gereken mailruya hiçbir ücret ödemeden kayıt olup üyelik yaptırmanız böylece reklamsız izleyebilirsiniz..

Önceki Bölüm

Sonraki Bölüm

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.