Captivating The King 1.Bölüm

Captivating The King 1.Bölüm 

  • Dizi Adı: Captivating The King
  • Ülke: Güney Kore
  • Bölüm Sayısı: 16 Bölüm
  • Süre: 1 saat 10 dk.
  • Oyuncular:  Jo Jung Suk, Shin Sae Kyeong, Lee Shin Young
  • DİZİ ANA SAYFA

Captivating The King Türkçe Altyazılı izle | Asyalog.com

Captivating The King Konusu:

Yi In bir prenstir. Abisi Kral Yi Sun ona çok değer veriyordur. Abisine sadakat yemini eden Yi In, Qing Hanedanlığı tarafından rehin alınır. Kral Yi Sun kısa süre sonra kardeşinin sadakatini ihanet olarak görür ve ondan nefret etmeye başlar. Abisinin kendinden nefret etmesi Yi In’i derin üzüntüye sokar.

Yi In daha sonra sadece bahis üzerine oynayan bilinmeyen bir baduk oyuncusuyla tanışır ve ondan tamamen etkilenir. Bazı koşullar sonucunda kral olan Yi In, artık en yüksek pozisyona sahiptir ve güçlü bir kişidir, ancak içten içe üzgün ve zayıftır.

Kang Hee Soo bilinmeyen bir baduk oyuncusu olarak ün kazandığı dönemlerle Yi In daha prensken onunla tanışmış ve ona aşık olmuştur. Ancak kaderin bir cilvesi sonucu Kral’dan intikam almak isteyen bir casus olmak zorunda kalır.

Hem kraliyet hem de siyasi güç tehlikeleriyle karşı karşıya olan Kral Yi In ve ondan intikam alabilmek için Kralı baştan çıkarmaya çalışan Kang Hee Soo arasındaki acımasız bir aşk hikayesi.

⚠ Video platformlarında açılan reklamların bizimle hiçbir alakası bulunmamaktadır.. Bu Reklamlar kanaların ücretsiz üyeler için uyguladığı bir ücret politikasıdır ve ne alınan ücretin nede reklamın bizimle bir alakası bulunmamaktadır.. Ve bütün video kanalları reklam açmaktadır kimisi 1 tane kimisi 5 tane buna yapabilecek hiç bir şeyimiz bulunmamaktadır reklamlardan  kurtulmak istiyorsanız sizler kendiniz ücretli üyelik yaptırabilirsiniz bu şekilde tıpkı youtube yada bir çok diğer platformda olduğu gibi reklamsız izleyebilirsiniz…Reklamsız olan kanallarımızda mevcut  》OKRU,VK ve MAİL.RU  bu üç kanalda reklam bulunmamaktadır tek yapmanız gereken mailruya hiçbir ücret ödemeden kayıt olup üyelik yaptırmanız böylece reklamsız izleyebilirsiniz..

Sonraki Bölüm

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.