Captivating The King (2024)

Captivating The King (2024) 

  • Dizi Adı: Captivating The King
  • Ülke: Güney Kore
  • Bölüm Sayısı: 16 Bölüm
  • Süre: 1 saat 10 dk.
  • Oyuncular:  Jo Jung Suk, Shin Sae Kyeong, Lee Shin Young

Captivating The King Türkçe Altyazılı izle | Asyalog.com

Captivating The King Konusu:

Yi In bir prenstir. Abisi Kral Yi Sun ona çok değer veriyordur. Abisine sadakat yemini eden Yi In, Qing Hanedanlığı tarafından rehin alınır. Kral Yi Sun kısa süre sonra kardeşinin sadakatini ihanet olarak görür ve ondan nefret etmeye başlar. Abisinin kendinden nefret etmesi Yi In’i derin üzüntüye sokar.

Yi In daha sonra sadece bahis üzerine oynayan bilinmeyen bir baduk oyuncusuyla tanışır ve ondan tamamen etkilenir. Bazı koşullar sonucunda kral olan Yi In, artık en yüksek pozisyona sahiptir ve güçlü bir kişidir, ancak içten içe üzgün ve zayıftır.

Kang Hee Soo bilinmeyen bir baduk oyuncusu olarak ün kazandığı dönemlerle Yi In daha prensken onunla tanışmış ve ona aşık olmuştur. Ancak kaderin bir cilvesi sonucu Kral’dan intikam almak isteyen bir casus olmak zorunda kalır.

Hem kraliyet hem de siyasi güç tehlikeleriyle karşı karşıya olan Kral Yi In ve ondan intikam alabilmek için Kralı baştan çıkarmaya çalışan Kang Hee Soo arasındaki acımasız bir aşk hikayesi.

BÖLÜMLER İÇİN TIK TIK
1. Bölüm2. Bölüm3. Bölüm4. Bölüm5. Bölüm6. Bölüm7. Bölüm8. Bölüm9. Bölüm10. Bölüm11. Bölüm12. Bölüm13. Bölüm14. Bölüm15. Bölüm16. Bölüm
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.