Cinderella and the Four Knights (2016)

Cinderella and the Four Knights (2016)

  • Dizi Adı: Cinderella and the Four Knights
  • Ülke: Güney Kore
  • Bölüm Sayısı: 16
  • Tür: Romantik, Komedi, Dram
  • Süre: 1 Saat
  • Oyuncular: Park So Dam, Jung Il Woo, Ahn Jae Hyun, Lee Jung Shin, Choi Min, Son Na Eun

Cinderella and The Four Knights izle Kore dizisi | Asyalog.com

Cinderella and The Four Knights Konusu:

Eun Ha Won, öğretmen olma hayali olan lise üçüncü sınıf öğrencisidir. Babası, üvey annesi ve üvey kız kardeşinden ayrı olan ve onlar tarafından kötü muamele gören Ha Won, yine de parlak kişiliğini ve güçlü ahlakını korumayı başarmış, yaklaşan üniversite harçlarını ödeyebilmek için çeşitli yarı zamanlı işlerde çalışıp, gözlerini hedeflerinden ayırmayan azimli bir genç kızdır.
Bu arada, şehrin başka bir yerinde, Sky House adlı bir malikanede birlikte yaşayan, birbirlerinden son derece farklı kişilikleriyle üç şımarık kuzen, sert bir adam olan Ji Woon, çapkın Hyun Min ve müzisyen Seo Woo vardır. Kuzenlerin hiç biri birbirlerinden haz etmiyor ve birbirlerinden mümkün olduğunca uzak durmayı tercih ediyorlardır.
Bir gün büyükbabaları 3 torununa 5. düğün törenine katılmalarını emreder. Hyun Min gitmek istemez ama sonunda Ha Won’u 3 saatliğine kavalyesi olarak tutar, böylece büyükbabasını gölgede bırakabilecektir. Ancak büyükbabası Ha Won’un Hyun Min’e karşı sert ve onu yola getirecek tarzda tavırlarına şahit olup onu Sky House’da yatılı uşak ve bir nevi torunlarının başına talim çavuşu olarak işe almaya karar verince Hyun Min’in planları tamamen suya düşer. Bundan sonrası bir sürü saçmalık, aşk üçgeni, drama ve bolca şımarıklık olacaktır.

BÖLÜMLER İÇİN TIK TIK
1. Bölüm2. Bölüm3. Bölüm4. Bölüm5. Bölüm6. Bölüm7. Bölüm8. Bölüm9. Bölüm10. Bölüm11. Bölüm12. Bölüm13. Bölüm14. Bölüm15. Bölüm16. Bölüm Final
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.