Code Blue 3.Sezon 5.Bölüm

Code Blue 3.Sezon 5.Bölüm

 • Dizi Adı: Code Blue 3. Sezon, Mavi Kod 3. Sezon
 • Ülke: Japonya
 • Bölüm Sayısı: 10
 • Süre: 54 dk.
 • Yayın Günleri: Pazartesi, Salı
 • Çevirmen: Thunder
 • Oyuncular: Yamashita Tomohisa, Aragaki Yui, Toda Erika, Asari Yosuke, Higa Manami

 

Code Blue 3. Sezon Türkçe Altyazılı izle | Asyalog.com

Code Blue 3. Sezon Konusu:

Şimdi bütün ekip farklı birimlerde kariyerlerini sürdürüyordur.

Kousaku Aizawa hastanenin acil servisinden ayrılmıştır. Şimdi beyin cerrahı olarak çalışıyordur. Megumi Shiraishi, bir hastanenin acil servisinde uçuş doktorları için personel lideri olarak çok çalışıyordur. Mihoko Hiyama geçmişte uçuş doktoru olmak istese de hastanenin acil servisini bırakmıştır ve şimdi kadın doğum uzmanı olarak çalışıyordur. Kazuo Fujikawa, ortopedi konusunda uzmanlaşmış bir acil durum doktoru olarak çalışıyor ve Megumi Shiraishi ile birlikte çalışıyordur. Haruka Saejima hala uçuş doktorları için hemşire olarak çalışıyordur. Her biri şiddetle yaşıyor ve yeni durumlarla karşı karşıyadırlar.

⚠ Video platformlarında açılan reklamların bizimle hiçbir alakası bulunmamaktadır.. Bu Reklamlar kanaların ücretsiz üyeler için uyguladığı bir ücret politikasıdır ve ne alınan ücretin nede reklamın bizimle bir alakası bulunmamaktadır.. Ve bütün video kanalları reklam açmaktadır kimisi 1 tane kimisi 5 tane buna yapabilecek hiç bir şeyimiz bulunmamaktadır reklamlardan  kurtulmak istiyorsanız sizler kendiniz ücretli üyelik yaptırabilirsiniz bu şekilde tıpkı youtube yada bir çok diğer platformda olduğu gibi reklamsız izleyebilirsiniz…Reklamsız olan kanallarımızda mevcut  》OKRU ve MAİL.RU  bu iki kanalda reklam bulunmamaktadır tek yapmanız gereken mailruya hiçbir ücret ödemeden kayıt olup üyelik yaptırmanız böylece reklamsız izleyebilirsiniz..

Önceki Bölüm

Sonraki Bölüm

YORUMLAR

 1. Minaaa dedi ki:

  Merhaba bölümler çok seri bir şekilde geliyor bunun için teşekkür ederim büyük ihtimalle iki haftaya bu sezon da finalleyecek. Benim asıl merak ettiğim bunun devam filmini çevirecek misiniz çünkü o filmin çevirisi bile daha önceden yapılmadı. Çevirirseniz çokkk mutlu olurum. Tekrardan ellerinize emeklerinize sağlık

  1. Fkenan79 dedi ki:

   Evet bır fılmmı var kaynağına alt yazısına ulasabılırsem elbette fılmınıde eklerız

   1. minaaa dedi ki:

    inşallah merakla bekliyorum teşekkür ederim ilginiz ve alakanız için