Dance of the Sky Empire (2020)

Dance of the Sky Empire (2020)

 

Dram: Dance of the Sky Empire 2020 (Gökyüzü İmparatorluğunun Dansı)
Ülke: Çin
Bölümler: 28
Çevirmen: Asian Queen
Yayın günleri: Hafta içi hergün 1 Bölüm (İlk yayın 11/10/2021’dir)
Süre: 45 dk.

Gökyüzü İmparatorluğunun Dansı C-Drama

Dance of the Sky Empire (2020) Tanıtım;

Ama eğer bir Xu Kai hayranıysanız, o zaman bu kesinlikle izlemenizi tavsiye ederim yaramazlık ve şirinlikte gene harikalar yaratmış. Dizide en çok Veliaht ve Li Xuan arasında yaşananlar gerçekten eğlenceli ve güzeldi şimdiden iy seyirler….

Dance of the Sky Empire Oyuncuları

 • Li Xuan olarak Xu Kai
 • Wu Jia Yi Su You Lian olarak
 • Li Jun Chen Prens Yu Feng Mu / Prens Mu olarak
 • Yu Xin Tong Uzun Wei Er olarak
 • Xiao Feng Ming olarak Zhou Jun Chao
 • Hankiz Omar Prenses Yun Shan olarak
 • Johnny Zhang Ceng Ceng, Feng Chang Qing rolünde
 • Bian Ling Cheng olarak Shi Zi Xun
 • Lord Zi Ji olarak He Zhong Hua
 • Zhang Song Veliaht Prens olarak
 • Cui Yan Ran rolünde Song Yi Xing
 • Cui Pian Ran olarak Ma Qian Qian
 • Tian Zhong İmparator olarak
 • Ning Wen Tong, Cennet Kitabının Yaşlısı olarak
Ql8JW 3f

Li Xuan

Li Xuan, Tianqi Eyaletinin Devlet Koruyucu Ustasıdır. O, sorumluluklarını asla ciddiye almayan ve Moyun Antik Akademisi’nde ustasını ve öğretmenlerini sık sık kızdıran genç, yaramaz bir delikanlı. Li Xuan ayrıca özel bir kendini iyileştirme yeteneğine sahiptir ve akademideki tüm yasak bölgelere girmesini sağlayan bir jetona sahiptir. Babası, aynı zamanda bir kraliyet mahkemesi yetkilisi olan General Li Shu De’dir.

Su Sen Lian

You Lian, Kunwu klanının Azizi ve Moyun Antik Akademisi’nde öğrenci. Ciddi ve alçakgönüllü bir kişiliğe sahiptir. Ayrıca klanı için başarması gereken bir görevi var. Sen Lian, ruhu kılıcında bulunan efendisi tarafından yönlendiriliyor.

27bYOf

Prens Yu Feng Mu / Prens Mu

Prens Mu, komşu Sha Eyaletinden bir prens. Akademiye öğrenci olarak kaydolur ve kendi sorunları vardır. Prens Mu, güçlü dövüş sanatları ve gelişim becerilerine sahiptir. Lian’a  karşı derin bir sevgisi vardır.

Uzun Wei Er

Wei Er, Tianqi Devletinin ikinci prensidir. Tahtı devralmak için üvey kardeşiyle savaşan yetenekli ve sorumlu bir prens. Wei Er, çok az kişinin bildiği bir sırrı saklar. Annesi Cariye Xie, amcası ise Moyun Antik Akademisi Mentor Xie’dir. Wei Er de orada bir öğrencidir.

Xiao Feng Ming

Feng Ming, akademide çalışkan genç bir adamdır. İnek olarak kabul edilir ve çekingen bir kişiliğe sahiptir. Feng Ming zararsız ve nazik görünüyor. Ayrıca uyurgezerlik sorunu yaşıyor.

Prenses Yun Shan

Yun Shan, Sha Eyaletinden bir prenses ve Prens Mu onun ağabeyi. Görücü usulü bir evlilikten kaçmak için Moyun Antik Akademisi’nde öğrenci olur. Durumundan dolayı kibirli olabilir ve Cui Pian Ran ile anlaşamaz.

Feng Chang Qing

Chang Qing, Li Xuan’ın kişisel koruması ve aynı zamanda iyi bir arkadaşıdır. Dövüş sanatlarında yeteneklidir.

Bian Ling Cheng

Ling Cheng, Li Xuan’ın iyi arkadaşı ve akademideki sınıf arkadaşıdır.

Lord Zi Ji

Lord Zi, Li Xuan’ın efendisidir. Aynı zamanda Moyun Antik Akademisi’nin başkanı ve Tianqi Devleti’nin kraliyet danışmanıdır. O, Kunwu Klanının Ejderha İmparatorunu mühürleyen güçlü bir uygulayıcıdır.

Veliaht Prens

Tianqi Devletinin Veliaht Prensi, konumunun statüsünden hoşlanan ancak bir kraliyet ailesine yakışır cesaret ve olgunluğa sahip olmayan işe yaramaz bir adamdır. Li Xuan ile çocukluklarından beri anlaşamıyor ve tahtı devralma hırsına bir tehdit olarak gördüğü Wei Er’e karşıdır.

Cui Yan Ran ve Cui Pian Ran

Yan Ran ve Pian Ran, Moyun Antik Akademisi’ndeki kız kardeşler ve öğrencilerdir. Onlar bir bakanın kızları. Yan Ran adil düşüncelere sahip bayandır ve You Lian’ın iyi bir arkadaşı olur. Öte yandan, Pian Ran dürtüsel ve şımarıktır. Li Xuan’ın sevgisi için aşk rakibi olarak gördüğü You Lian’dan nefret ediyor.

imparator

Tianqi Eyalet İmparatoru saygın bir hükümdardır. Oğulları Veliaht Prens ve Wei Er’in iyi geçindiğini ve devletin işlerini yönetmede işbirliği yapmakta olduklarını ummaktadır.

Cennet Kitabının Yaşlısı

The Elder, Bloody Icebound Ward olarak bilinen gizli bir alemde tek başına yaşayan, her şeyi bilen bir ölümsüzdür.

BÖLÜMLER İÇİN TIK TIK
1. Bölüm2. Bölüm3. Bölüm4. Bölüm5. Bölüm6. Bölüm7. Bölüm8. Bölüm9. Bölüm10. Bölüm11. Bölüm12. Bölüm13. Bölüm14. Bölüm15. Bölüm16. Bölüm17. Bölüm18. Bölüm19. Bölüm20. Bölüm21. Bölüm22. Bölüm23. Bölüm24. Bölüm25. Bölüm26. Bölüm27. Bölüm28. Bölüm FİNAL
YORUMLAR

 1. drama empress dedi ki:

  Finali yapıp geldim hemen. Beklediğim gibi çok güzeldi, tavsiye ederim. Özellikle Xu Kai yine döktürmüş oyunculuğunu. Seviyorum bu çocuğu ya…

 2. Xu Kai hayranı biri olarak çooooook teşekkürler. Çok sevindim.