Dare To Love Me 12.Bölüm

Dare To Love Me 12.Bölüm

  • Dizi Adı: Dare To Love Me
  • Ülke: Güney Kore
  • Bölüm Sayısı: 16
  • Tür: Romantik, Komedi
  • Süre: 1 saat 10 dk.
  • Oyuncular: Kim Myung Soo, Lee Yoo Young, Bae Jong Ok, Sun Woo Jae Duk, Park Eun Seok, Jo In
  • DİZİ ANA SAYFA

Dare To Love Me İzle kore dizisi | Asyalog.com

Dare To Love Me Konusu:

Güney Kore’nin Seongsan Köyü’nden disiplinli bir alim olan Shin Yoon Bok, Joseon Hanedanlığı’nın mirasını korumak ve ailesi için değerli kültürel eserleri kurtarmak gibi önemli bir görevle görevlendirilir. Büyüklerinin bilgeliğine derin bir saygı duyarken ve döneminin önde gelen Konfüçyüsçü bir alimi olarak onların rehberliğini özenle takip ederken, aynı zamanda modern döneme ait bir gencin ilerici düşünce yapısına da sahiptir ve zaman zaman bir isyan çizgisi sergiler. Nazik tavırlarına rağmen, başkalarıyla duygusal bağ kurmakta zorlanır ve belli bir mesafeyi koruma eğilimindedir.

Yoon Bok, webtoon yazarı olma hayalinin peşinden gitmek için Seul’deki evinden ayrılmaya karar verdiğinde, hayat mücadelesinden bıkmış bir kadın olan Kim Hong Do ile karşılaşır ve bu yolculuğunda önemli bir dönüş yapar. Duygularına karşı temkinli olan Yoon Bok, kendisini bekleyen duygu kasırgasını nasıl yönetecektir?

⚠ Video platformlarında açılan reklamların bizimle hiçbir alakası bulunmamaktadır.. Bu Reklamlar kanaların ücretsiz üyeler için uyguladığı bir ücret politikasıdır ve ne alınan ücretin nede reklamın bizimle bir alakası bulunmamaktadır.. Ve bütün video kanalları reklam açmaktadır kimisi 1 tane kimisi 5 tane buna yapabilecek hiç bir şeyimiz bulunmamaktadır reklamlardan  kurtulmak istiyorsanız sizler kendiniz ücretli üyelik yaptırabilirsiniz bu şekilde tıpkı youtube yada bir çok diğer platformda olduğu gibi reklamsız izleyebilirsiniz…Reklamsız olan kanallarımızda mevcut  》OKRU,VK ve MAİL.RU  bu üç kanalda reklam bulunmamaktadır tek yapmanız gereken mailruya hiçbir ücret ödemeden kayıt olup üyelik yaptırmanız böylece reklamsız izleyebilirsiniz..

Önceki Bölüm

Sonraki Bölüm

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.