Dating In The Kitchen 14.Bölüm

Dating In The Kitchen 14.Bölüm

Dating In The Kitchen 14.Bölüm

  • Dizi: Dating in the Kitchen (2020)
  • Ülke: Çin
  • Bölüm Sayısı: 24
  • Süre: 45 dakika
  • Çevirmen: ZeytinliBalon

Dating In The Kitchen 14.Bölüm İzleme Linkleri Aşağıda

Bu dizi, büyük bir yaş farkı olsa da benzersiz bir çift olan Gu Sheng Nan ve Lu Jin arasındaki aşk hikâyesini anlatıyor.

Gu Sheng Nan, 5 yıldızlı bir otel olan Bauhinia Hotel’in mutfağında yardımcı olarak çalışmaktadır. Yemek pişirmede bir dahi olmasına rağmen, prestijli otelin hiyerarşik ve son derece rekabetçi mutfağında yeteneklerini gösterme şansı verilmiyor. Daha da kötüsü, talihsiz bir kaza sonucu yakında patronu olacak, keskin dilli CEO Lu Jin’in tarafından yanlış anlaşılır.

Bir iş dâhisi olan Lu Jin (Namıdiğer Titiz Lu), zor kararlar vermekten korkmaz. Bauhinia Hotel’ni kötülemeye hazır olan Lu Jin, mutlu bir kaza sonucu Sheng Nan’ın yemeklerinden birini tadınca fikrini değiştirir. Sert bir gurme olan Lu Jin, Sheng Nan’ın aşçılık becerilerinden çok etkilenir veyeteneğini hemen fark eder.

Bir dizi tesadüfle Gu Sheng Nan, Lu Jin’e borçlu olur ve onun için yemek yaparak borcunu ödeme fırsatını yakalar. Yemek sevgisini paylaşan bu çift, beklenmedik bir bağ oluşturmaya başlar ve bu bağ da onları hiç beklemedikleri bir yere götürür.

Borçlu alacaklı olarak başlayan bu ilişki bakalım nereye gidecek?
KEYİFLİ SEYİRLER……..

YAZAR BİLGİSİ
Çevirmen-Admin
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

* Bizimle Birlikte Çeviri Yapmak istermisiniz.... Sevdiğiniz bir diziyi diğer insanlara sizde ulaştırmak isterseniz lütfen iletişimden bize ulaşın