Deja Vu 3.Bölüm

Deja Vu 3.Bölüm

Deja Vu 3.Bölüm

 • Dizi Adı: Deja Vu
 • Ülke: Tayland
 • Bölüm Sayısı: 22
 • Yayın Günleri: Cuma, Cumartesi, Pazar
 • Süre: 50 dk
 • Çevirmen: MilkyWay
 • Dizi afiş editörü: @kore.editlerimm (instagram)
 • Oyuncular: Pong Nawat Kulrattanarak, Esther Supreeleela, Golf Pichaya

Deja Vu Tayland dizisi Türkçe altyazılı izle | Asyalog.com

Deja Vu Konusu:

Jane ve Wyn birbirini seven ve evlenmeye karar vermiş iki aşıktır. Büyük bir trajedinin, onları birbirlerinden ayıracağından habersizdirler. Evlenecekleri ve artık bir çift olacakları en mutlu günlerinde Wyn beklenmedik bir kazaya karışır ve olay yerinde ölür. Wyn’in ölümüyle sonuçlanan bu olay Wyn ve Jane için yepyeni bir başlangıca kapı açacaktır.

Jane daha önce hiç görmediği bir kadınla karşılaşır. Bu kadın, Jane’e büyük bir mucize bahşedecek, Wyn’i tekrar hayata döndürme şansı verecektir. Ancak şöyle bir sıkıntı vardır ki Wyn, Jane’ e dair hiçbir şey hatırlamıyordur.

⚠ Video platformlarında açılan reklamların bizimle hiçbir alakası bulunmamaktadır.. Bu Reklamlar kanaların ücretsiz üyeler için uyguladığı bir ücret politikasıdır ve ne alınan ücretin nede reklamın bizimle bir alakası bulunmamaktadır.. Ve bütün video kanalları reklam açmaktadır kimisi 1 tane kimisi 5 tane buna yapabilecek hiç bir şeyimiz bulunmamaktadır reklamlardan  kurtulmak istiyorsanız sizler kendiniz ücretli üyelik yaptırabilirsiniz bu şekilde tıpkı youtube yada bir çok diğer platformda olduğu gibi reklamsız izleyebilirsiniz…Reklamsız olan kanallarımızda mevcut  》OKRU ve MAİL.RU  bu iki kanalda reklam bulunmamaktadır tek yapmanız gereken mailruya hiçbir ücret ödemeden kayıt olup üyelik yaptırmanız böylece reklamsız izleyebilirsiniz..

Önceki Bölüm

Sonraki Bölüm

YAZAR BİLGİSİ
Editör
YORUMLAR

 1. Gogu dedi ki:

  Öncelikle emeklerinize sağlık ????

  Dizi önerisinde bulunabilir miyim? (Buradaki DİZİ İstek listesine alınmıştır) adlı dizi var şu an güncel yayınlanan. Bu hafta final yapıyor. Bu diziyi de çevirme şansınız var mı? Şimdiden teşekkürler ????

  1. Gogu dedi ki:

   Dizi istek kısmını görmemiştim. Umarım çok zaman geçmeden burada çevirisini görebilirim 🙂 şimdiden teşekkür ederim :))

* Bizimle Birlikte Çeviri Yapmak istermisiniz.... Sevdiğiniz bir diziyi diğer insanlara sizde ulaştırmak isterseniz lütfen iletişimden bize ulaşın