Devil in Law 1.Bölüm

Devil in Law 1.Bölüm

Devil in Law 1.Bölüm

 

Dizi Adı: Devil in Law (2023), Hukuktaki Şeytan,สะใภ้สายสตรอง, Dewil İn Law 1.Bölüm
Ülke: Tayland
Bölüm; 10
Yayınlanma Tarihi:23 Ocak 2023
Türler: Komedi , Romantik
Süre: 1 saat. 30 dk.
Edit ; Kore editlerim
Çevirmen: FKeNaN79

Not; Dizimiz Günceldir Kendi Ülkesinde Pazartesi ve Salı Günleri Yayınlanmaktadır..

devil in law 01

Devil in Law Konusu; 

Pawinee’nin kız kardeşi Srikanda, babasının kendisiyle gurur duyduğu güzel bir kadındır. Noppanai’ye aşık olmuş ve babasının onaylamamasına rağmen kaçarak evlenmeye karar vermişlerdir.

Her iki Aile bu evliliği istemese de Nai Ve Da kendi Hayatlarında beraberken mutludurlar..  Nai işi dolayısıyla ailesinden devamlı uzaktadır buda bu evliliği istemeyen Nai’nin ailesi için büyük bir fırsattır. Nai’nin Annesinin Da’ya verdiği ceza ölümle sonuçlanır ..

Pawinee Amerikada mastarını yapıp evine döndüğü gece kardeşinin yaşadığı kötü olayı öğrenir ölmeden önce kardeşinin son dileğini gerçekleştirmek için Nai’yle evlenir ve kız kardeşinin yaşadığı yere taşınır ve Nai’nin annesi ve kız kardeşiyle kavga etmeye başlar. Ablasının yaptığı gibi onlara boyun eğmez ve böylece intikamı başlar.

⚠ Video platformlarında açılan reklamların bizimle hiçbir alakası bulunmamaktadır.. Bu Reklamlar kanaların ücretsiz üyeler için uyguladığı bir ücret politikasıdır ve ne alınan ücretin nede reklamın bizimle bir alakası bulunmamaktadır.. Ve bütün video kanalları reklam açmaktadır kimisi 1 tane kimisi 5 tane buna yapabilecek hiç bir şeyimiz bulunmamaktadır reklamlardan  kurtulmak istiyorsanız sizler kendiniz ücretli üyelik yaptırabilirsiniz bu şekilde tıpkı youtube yada bir çok diğer platformda olduğu gibi reklamsız izleyebilirsiniz…Reklamsız olan kanallarımızda mevcut  》<strong>OKRU ve MAİL.RU</strong>  bu iki kanalda reklam bulunmamaktadır tek yapmanız gereken mailruya hiçbir ücret ödemeden kayıt olup üyelik yaptırmanız böylece reklamsız izleyebilirsiniz..

Sonrak Bölüm

YAZAR BİLGİSİ
Çevirmen-Admin
YORUMLAR

 1. Koremdizilerim dedi ki:

  Dizime final gelirse diziye başlarım hemen yalnız başroldeki adama sinir oldum biraz sümsük. Karısını kırutamamış annemde annem karısı ölüyor ortalığı karıştıracağınca sakince izliyor. Kaynana görümce tam bir pislik ve ucube ama başroldeki kızımız hakkından gelir kardeşimin kocası nasıl aşk olacak derken başroldeki adam etkilenmeye başladı gibi sanki. Çevirmen notları içimizi okuyor resmen çeviri için teşekkürler.

 2. gdlover dedi ki:

  bu analar resmen içimdeki şiddet yanlısını ortaya çıkartıyor ,daha ilk sahnede o kulağındaki küpeye saldırmak istedim, hele o görümcenin yalak ağzını yırtasım geldi. Özür dilerim içimdekileri dökmem gerekti 🙂

  1. imruby dedi ki:

   Cidden duygularimi yazili bir sekilde anlatmissin ya

* Bizimle Birlikte Çeviri Yapmak ister misiniz? Sevdiğiniz bir diziyi diğer insanlara sizde ulaştırmak isterseniz lütfen iletişimden bize ulaşın. Size geri dönüş yapabilmemiz adına başvurularınıza whatsapp veya telegram için iletişim bilgilerinizi de eklemeyi unutmayın.