Dhevaprom: Dujupsorn 8.Bölüm

Dhevaprom: Dujupsorn 8.Bölüm

  • Dizi Adı: Dhevaprom: Dujupsorn
  • Ülke: Tayland
  • Bölüm Sayısı: 15
  • Tür: Romantik, Dram
  • Çeviri: Asyalog Çeviri Ekibi: MPT & Ayun & Rabiya & Morrigan
  • Süre: 1 saat 11 dk.
  • Oyuncular: Mint Ranchrawee Uakoolwarawat, Kongthap Peak, Tita Chayanit Chayjaroen, Meen Nichakoon Khajornborirak
DİZİ ANA SAYFA

photo 2024 07 01 20 58 56

Dhevaprom: Dujupsorn Konusu:

Fah’ın annesi Dujupsorn Mom M.L. Wilairampha, kendisiyle evlenme sözünü tutmayan M.R. Ronnaphi Juthathep’e büyük kin besler ve bütün Juthathep ailesine de kızgındır.

Wilairampha, o olaydan sonra gözlerden kaybolur ve yaşadığı şey sonrası sinir atakları geçirir. Annesine çok bağlı olan ve onu tedavi etmek isteyen Fah, onu doktora götürmek ister ama annesinin tek bir şartı vardır: Zamanında onu terkeden adamın oğluna da aynı şeyi yaşatıp intikamını alması.

Fah, intikam ateşiyle kavrulan annesi için Juthathep’lere ait bir şirkete girip, M.L. Ronnaphum Juthathep’i kendisine delicesine aşık edip onu bir anda terkedecek ve onlara da aynı acıyı yaşatacaktı.

Ama Fah’ın hesaba katmadığı bir şey vardı: İntikam için başvurduğu şirketin başkanı, M.R. Tharathorn’un en büyük oğlu Binbaşı M.L. Asira Juthathep.

Asira Juthathep, zamanında onun hayatını kurtarmış, bir romantik dizi kahramanı gibi hayatına girmiş olan unutamadığı askerdi.
Fah bu tanışmayla bir boşluğa düşer çünkü
şimdi hayatının en zor kararıyla karşı karşıya kalmıştır.

Ama bilmediği bir şey vardı: Evet, intikam onun seçimi olmamıştı ama kaderi olacaktı.

⚠ Video platformlarında açılan reklamların bizimle hiçbir alakası bulunmamaktadır.. Bu Reklamlar kanaların ücretsiz üyeler için uyguladığı bir ücret politikasıdır ve ne alınan ücretin nede reklamın bizimle bir alakası bulunmamaktadır.. Ve bütün video kanalları reklam açmaktadır kimisi 1 tane kimisi 5 tane buna yapabilecek hiç bir şeyimiz bulunmamaktadır reklamlardan  kurtulmak istiyorsanız sizler kendiniz ücretli üyelik yaptırabilirsiniz bu şekilde tıpkı youtube yada bir çok diğer platformda olduğu gibi reklamsız izleyebilirsiniz…Reklamsız olan kanallarımızda mevcut  》OKRU,VK ve MAİL.RU  bu üç kanalda reklam bulunmamaktadır tek yapmanız gereken mailruya hiçbir ücret ödemeden kayıt olup üyelik yaptırmanız böylece reklamsız izleyebilirsiniz.

Önceki Bölüm

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.