Dilraba Dilmurat Hamile Olabilir mi?

Dilraba Dilmurat Hamile Olabilir mi?

 

Yedi aydır yokluğu nedeniyle hamilelik şüphelerini artmasına neden olan  Dilraba Dilmurat (迪麗 熱巴), ince belinin fotoğrafını yayınlayarak söylentileri dağıtmaya çalıştı. Ancak kısa süre sonra eski bir fotoğraf olduğu ortaya çıktı ve bu da herkesi giderek artan bir şekilde söylentilerin doğru olduğuna inandırdı.

Dilraba Dilmurat pregnancy 3

Keskin gözlü netizenler, Dilraba’nın fotoğrafta giydiği mavi hırkanın 2022 sonbahar koleksiyonuna ait olduğuna dikkat çekti.

Ek olarak, Dilraba nadiren fitness ile ilgili gönderiler yaptığından ve sosyal medyada sık sık karnını açıkta bırakan fotoğraflarla kendini gösterdiğinden, gönderisinin çok rastgele yüklendiği söyleniyor. Tartışmalı fotoğraftan önce, Dilraba son haftalarda çoğunlukla bol ve büyük beden giysiler içinde görülüyor, bu nedenle ani paylaşımı son derece çelişkili olarak görülüyor.Dilraba Dilmurat 11

 

Baba kim?

Netizenler, Dilraba’nın hamile olduğundan emin olduktan sonra bebeğin babasını belirlemeye çalışıyor. Şu anda, Johnny Huang Jingyu (黃景 瑜) ve Yang Yang’ın (楊洋) Dilraba ile romantik söylentileri nedeniyle oldukça şüpheleniliyor. You Are My Glory’yi <你是我的荣耀> izleyen hayranlar, Yang Yang ile Dilraba’yı desteklerken, diğerleri Johnny ve Dilraba’nın aynı duvar kağıdı arka planını paylaştıklarına dair iddialara dayanarak gerçek bir romantizme gittiklerine inanıyor.

Halkın yoğun denetimi altında olmasına rağmen Dilraba, havaalanında kalın, bol bir palto giyerken görüldü. Neredeyse, doğum yapmak için denizaşırı seyahat ettiğine dair söylentiler dolaşıyor. Bir blog yazarı, arkasına gizemli, maskeli bir adam eklemek için havaalanı fotoğraflarında photoshop yapmaya kadar gitti. Fotoğrafın photoshop olduğu ortaya çıktığı için ajansı, Dilraba’nın imajını ve itibarını etkileyen asılsız iddialara karşı yasal işlem başlatılacağına dair bir açıklama yaptı.

Dilraba Dilmurat 19

Kaynak jaynestars com

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.