Dilruba Dilmurat ve Zhang Linghe Yeni Dramada Başrolde

Dilruba Dilmurat ve Zhang Linghe Yeni Dramada Başrolde

 

Prosecution Elite <公訴> ve The Legend of Anle <安樂傳> dizilerinin reytinglerde hayal kırıklığı yaratmasının ardından Dilraba Dilmurat (迪麗熱巴) yine de Divas Hit the Road <花兒與少年> adlı varyete programıyla popülerlik çizgisini korudu. Dilruba’nın yaklaşan tarihi draması King of Phoenix<萬渣朝鳳>, özellikle erkek başrolün kim olacağına dair söylentilerin ardından şimdiden ivme kazanıyor.  Çekimlerine Ocak 2024’te başlanacağı tahmin edilen drama, popüler manga serisine dayanıyor.

Eternal Love <三生三世十里桃花>, The Long Ballad <長歌行> ve You Are My Glory <你是我的榮耀> gibi çok sayıda hit dizide rol aldıktan sonra, Dilruba’nın güzelliği kolayca sonsuz marka onaylarının yüzü olmasına yardımcı oldu ve kazancını birçok A-listesi oyuncusunun üzerine çıkardı.

Ancak, geçen yıl Prosecution Elite filmini çektikten sonra Dilruba dokuz ay boyunca film çekmedi. Hatta Johnny Huang Jingyu’nun (黃景瑜) çocuğuna gizlice hamile olduğu bile iddia edildi. Mart ayında, Dilruba nihayet Sword Rose <利劍玫瑰> için çekimlere başladığında söylentileri ortadan kaldırdı. Dilruba bir moda sansasyonu olmaya devam etti ve Paris Moda Haftası sırasında Paris’teki Dior şovunda görünmek de dahil olmak üzere güzel kırmızı halı görünümleriyle hayranlık uyandırdı.

Zhang Linghe Erkek Başrol Olarak Onaylandı.

Dilruba’nın yeni dizisi Zümrüdüanka Kralı, erkek oyuncu kadrosuyla şimdiden tartışmaları alevlendiriyor. Dylan Wang Hedi (王鶴棣), Zhang Linghe (張凌赫), Joseph Zheng Shunxi (曾舜晞) ve Ryan Ding Yuxi’nin (丁禹兮) projeyle bağlantılı olduğu söylentileri de dahil olmak üzere erkek başrolün kim olacağı konusunda söylentiler dolaşıyordu.

Erkek başrolün, Story of Kunning Palace < 宁安如梦> filmindeki patlayıcı performansıyla milyonlarca yeni hayran kazanan Zhang Linghe olduğu söyleniyor.

King of Phoenix’in (Zümrüdüanka Kralı) onaylanan diğer oyuncuları arasında Ryan Ding, Lin Yi (林一), Tian Jia Rui (田嘉瑞) ve Miles Wei (魏哲鳴) yer alıyor.

Kaynek; JayneStars

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.