Dr. Cutie (2020)

Dr. Cutie (2020)

Dr. Cutie (2020)

 • Dizi Adı: Dr. Cutie
 • Ülke: Çin
 • Türler: Tarihsel, Komedi, Romantizm, Drama, Tıbbi
 • Bölüm: 28
 • Çevirmen : Nurcan Kaya & Japon_incisi
 • Yayın Tarihi: 18 Ocak 2020-12 Şubat 2020
 • Yayın Tarihi: Çarşamba, Perşembe
 • Orijinal Kanal: Youku
 • Süre: 45 dk.

Dr. Cutie Konusu:

Tian Qi neşeli yardımsever genç bir kızdır, ailesinin ölüm nedenini araştırmak, intikam almak ve Ji heng’in nişanlısının kişisel doktoru olmak için para ödeyerek  Ji Malikanesine erkek kılığında girmeye başarır ve o artık Ji malikanesinin bir doktorudur.

Ancak hiç bir şey istediği gibi gitmez ve Ji Heng’in nişanlısı ansızın zehirlenme nedeniyle ölür. Ji Heng, nişanlısının ölümünü araştırmak, katili yakalamak ve içindeki kuşkulardan kurtulmak için Tian Qi’yi yanına alır.

Dr. Cutie - Asyalog.com, en güncel ve kaliteli Asya dizileri çevirileri

Bölümler Sayfanın Altındadır.

Ancak zaman, bu ikilinin birbirlerine karşı bir şeyler hissetmesine sebep olur. Yine de Ji Heng’in ve diğer herkesin gözünde Tian Qi, bir erkektir. Ve zamanla Ji Heng buna bir anlam veremez. Kendini sorgulamaya başlar ve içini yiyip bitiren bu şüpelerininin altında yatan gerçekleri öğrenmek için elinden geleni yapacaktır. Fakat Tian Qi’nin bunların dışında bir görevi vardır.

Ji Malikanesindeki birilerinin, ailesinin ölümleriyle bir ilişki olduğuna inanıyor ve Sun Cong Rui’nin babasına ihanet ettiğini ve onu cinayetle suçladığını biliyordur. Fakat yine de gerçek katili ve arkasında ki bütün gerçekleri çıkarmak için elinden geleni yapacaktır ve Ji Heng’ in gerçek niyetini anlayıp ona engel olmak için elinden geleni yapacaktır.

Bu yüzden Tian Qi ne olursa olsun bütün tehlikelere karşı Ji Malikanesinde kalmaya kararlıdır. Peki Tian Qi nereye kadar bu sırla devam edecek, bu gizemliliğinde, Tian Qi’ye kimler yardım edecek? Peki bütün bu olaylarda Ji Heng neler yapacak? Ji Heng, Tian Qi’nin kız olduğunu anladıktan sonra bizim kızı neler bekliyor?

Aşk mı yoksa İntikam mı kazanılacak gelin hep beraber çerez tadında bu güzel diziyi izleyerek görelim…

Dr. Cutie türkçe altyazılı izle - Asyalog.com

Ana Karakterler

Dr. Cutie Oyuncu Kadrosu

Sun Qian as Tian Qi / Shen Zhao Er:
Tian Qi, Ji malikanesinde hizmet veren bir imparatorluk doktorudur.
Doktor olmak için kendini erkek kılığına sokar, böylece malikeye girip ebeveynlerinin ölümünü araştırabilecek.
Kendisi nazik, neşeli ve esprili ve yardımsever genç ve güzel bir kızdır. Babası da çok yetenekli bir imparatorluk doktoru olan Dr. Shen’dir.

Huang Jun Jie as Ji Heng/General Ji:
Ji Heng, Ji konağının Efendisi ve imparatorun güvenine sahip olan güçlü bir generali il valisidir.
Kendisi yakışıklı olduğu kadar da sert ve sabırlı bir genç dekikanlıdır fakat dürüst ve insanları önemseyen bir yapıya sahiptir.

Kadınlara pek fazla ilgi göstermese de, Zhao Er’i karşı duydugu hislerden ötürü onu özlüyor ve gençken onu kurtaramadığı için pişmanlık duyuyor ve bunun acısını kücüklüğünden bu yana yaşıyor.

Zha Jie / Ji Zheng:
Ji Zheng, Ji Heng ‘ in üvey kardeşi birbirinin tam zıttı diyebiliriz kendisi daha çok tüm dünyayı gezmeyi ve yeni şeyler keşfetmeyi seviyor.
Ji Zheng, gezilerinden dönerek kardeşi Jiheng’e görevlerinde bir nevi destek oluyor ve oldukça çok yakınlar birbirlerine

Hong Shan Shan/ Kang Ning Er :
Ning Er, Ji Heng ‘ in kuzeni. O küçüklüğünden bu yana Ji Heng aşık ve tek hayali onunla evlenip mutlu olmak.

Kang De / Guo Zi Yu
Kang De, Ning Er’in abisi. Kız kardeşinin Ji Heng ile Evlenmesini en çok isteyen kişilerden biri ve bu konu da da kardeşine çok destek ve tüyolar veriyor
bunun sebebi ise Ji konağının kontrolünü ele geçirmek ve kendi bencil çıkarlarını biran önce işleme koymak.

Yang Yi Tong /Wan Hong :
Bir genelevin sahibi ve ailesinin ölümünden sonra Tian Qi’yi yetiştiren kişidir bütün sorumluluklarını tek başına almış diyebiliriz. Ayrıca tıpta çok bilgili ve Tian Qi’nin babasının samimi bir arkadaşıdır.

Candy Zhang / Madam Ji :
Madam Ji, Ji Heng ‘ in annesi. O, sakin tavırlarına hiç aldanmayın derim arkasında çok fazla günah ve pişmanlık taşıyan dindar, bencil bir kadının tekidir.

Mou Feng Bin / Chen Wu Yong
Wu Yong, Madam Ji’nin ilgisini tehdit eden insanları araştırmasına ve ortadan kaldırmasına yardımcı olan uzun zamandır asistanıdır.

Dr. Cutie bütün bölümler - Asyalog.com

Zuo Teng Yun / Sheng An Huai :
An Huai, Ji Heng ‘ in kişisel asistanıdır. O her zaman efendisinin yanındadır ve sadık bir asttır.
Dong Ke Fei / Ding Zhi :Ding Zhi aynı zamanda bir doktor ve Tian Qi’nin akıl hocasıdır. Tian Qi ile birlikte Ji malikanesinde hizmet vermektedir ve ayrca Tianın yetiştiren Wang hong görür görmez aşık olan bir şapşik izleyeceğiz

Wei Ai / Sun Cong Rui :
Cong Rui, aynı zamanda Ji Heng düşmanı olan yozlaşmış bir yetkilidir. Şımarık ve zayıfları zorbalığa uğratmayı seven bir oğlu Sun Fan var.

Liu Zhe Hui / Zheng Shao Feng :
Shao Feng, Ji Zheng’in en yakın samimi arkadaşı. Zengin bir aileden geliyor tek hobisi şımarık ve kaygısızın teki.

~Dr. Cutie / Sevimli Doktor ~

 

BÖLÜMLER İÇİN TIK TIK
1.Bölüm2.Bölüm3.Bölüm4.Bölüm5.Bölüm6.Bölüm7.Bölüm8.Bölüm9.Bölüm10.Bölüm11.Bölüm12.Bölüm13.Bölüm14.Bölüm15.Bölüm16.Bölüm17.Bölüm18.Bölüm19.Bölüm20.Bölüm21.Bölüm 22.Bölüm23.Bölüm24.Bölüm25.Bölüm26.Bölüm27.Bölüm28.Final Bölümü
YAZAR BİLGİSİ
Çevirmen-Admin
YORUMLAR

 1. zeriw dedi ki:

  basdiyaaq

 2. Elf dedi ki:

  23.BÖLÜM AÇILMIYOR TEKRAR yükler misiniz?

  1. MadBean dedi ki:

   Düzeltildi

   1. Elf dedi ki:

    Teşekkürler

* Bizimle Birlikte Çeviri Yapmak ister misiniz? Sevdiğiniz bir diziyi diğer insanlara sizde ulaştırmak isterseniz lütfen iletişimden bize ulaşın. Size geri dönüş yapabilmemiz adına başvurularınıza whatsapp veya telegram için iletişim bilgilerinizi de eklemeyi unutmayın.