Dusk Love 23-24.Final Bölüm

Dusk 23-24.FİNAL Bölüm

 • Dizi Adı: Dusk Love / Alacakaranlıkta Aşk
 • Ülke: Çin
 • Bölüm Sayısı: 24  ( Bölümler 2’şerli olarak birleştirilecektir)
 • Süre: 10 dk. (Birleştirilmiş hali 20 dk)
 • Çevirmen: MadBean
 • Oyuncular: An Yong Chang, Dai Gao Zheng, Wang Ze Xuan
DİZİ ANA SAYFA

 

Dusk Love (2024) Türkçe Altyazılı izle | Asyalog.com

Dusk Love Konusu:

Jane Grup’un gelecekteki varisi Jian Moran, kendi markası Yu Ni’yi yaratmak için biriyle evlenmek zorundadır. Kasıtlı olarak erkek model Huo Jinyan’a yaklaşır ve onun erkek arkadaşı olmasını ister. Huo Jinyan’ın bir erkek model olduğuna inanmaktadır. Ancak kimlik ve geçmişi gizlemek çok da zor değildir. Model olduğunu düşündüğü ve erkek arkadaşı olmasını istediği adamın aslında gizli tuttuğu, Vadin Şirketi’nin CEO’su olarak başka bir kimliği daha vardır.

Öğrenciyken Jian Moran’a aşık olan Huo Jinyan, Çin’e döner dönmez Jian Moran’a yakınlaşır ve bir model kimliğiyle onun evine yakın bir yere yerleşir. Görünürde Jian Moran’la uğraşıyor olsa da aslında gizliden gizliye ona yardım ediyordur. Jian Yicheng, Jian Moran’ın öz olmayan kuzenidir. Jian Moran’a karşı özel hisleri vardır. Huo Jinyan’ın ortaya çıkması nedeniyle, onu elde etmek için her yolu denemeye karar verir.

⚠ Video platformlarında açılan reklamların bizimle hiçbir alakası bulunmamaktadır.. Bu Reklamlar kanaların ücretsiz üyeler için uyguladığı bir ücret politikasıdır ve ne alınan ücretin nede reklamın bizimle bir alakası bulunmamaktadır.. Ve bütün video kanalları reklam açmaktadır kimisi 1 tane kimisi 5 tane buna yapabilecek hiç bir şeyimiz bulunmamaktadır reklamlardan  kurtulmak istiyorsanız sizler kendiniz ücretli üyelik yaptırabilirsiniz bu şekilde tıpkı youtube yada bir çok diğer platformda olduğu gibi reklamsız izleyebilirsiniz…Reklamsız olan kanallarımızda mevcut  》OKRU,VK ve MAİL.RU  bu üç kanalda reklam bulunmamaktadır tek yapmanız gereken mailruya hiçbir ücret ödemeden kayıt olup üyelik yaptırmanız böylece reklamsız izleyebilirsiniz..

Önceki Bölüm

YORUMLAR

 1. Arin dedi ki:

  Muhteşemdi emeği geçen herkese teşekkürler elinize emeğinize sağlık❤❤

 2. Şeyma dedi ki:

  Çok hızlı bir aşk hikayesi entrika aşk fazlasıyla hızlı yine de güzeldi

  1. Beybun dedi ki:

   Dai gao zheng için izledim ama kelimenin tam anlamıyla berbattı. Kızın oyunculuğunun iğrenç olması, senaryonun çizgi filmden beter uyduruk olması, oyuncuların kasıntı ve yapmacık oynaması beni krize soktu resmen. Dai nin belki en berbat oyunculuk sergilediği dizisi bu oldu. Maids revenge ve forever love de izlediğim etkili performansını asla bunda göremedim ve asla duygu vermedi. Kız da oğlan da aşırı yapmacık ve kasıntı oynamış üstüne bi de dai gao zhengin boyunun kısalığı çok belli edilmiş cool görünmeye çalışırken aşırı komik görünüyordu. O kadar beklediğim diziyi fena halde hayalkırıklığına uğradım. Şimdi güller ve silahlar dizisini izlemeye gideceğim, umarım bundan daha iyidir o. Bu diziyi puanım 10 üzerinden 1

 3. mines dedi ki:

  Final bölümü çok saçmaydı.. tamam anladık mini dizi ama, bu kadar oldu bittiye gelen bir final, insanları tatmin etmiyor maalesef.. Evlenme teklifi yaparken ki rolüne adapte olamamış beyimiz maalesef:(( bana hiç geçmedi duygu:((( kendisi sevdiğim oyuncudur ama, bu da bir gerçek..!! güzeldi ama final hariç.. izlemeyenlere tavsiye ederim izleyin.. çeviri için teşekkürler emeğinize sağlık:)))

  1. MadBean dedi ki:

   Al benden de o kadar 😀 Neyse tek tesellim bu dizisinde kimseyi öldürmediler sonunda 😀