Eclipse of the Heart 15.Bölüm

Eclipse of the Heart 15.Bölüm 

  • Dizi Adı: Eclipse of the Heart (2023), Kalp tutulması, Eclipse of the Heart 8.Bölüm
  • Ülke:Tayland
  • Kendi Ülkesindeki Yayın Günleri : Çarşamba, Perşembe
  • Süre:1 saat 10 dk.
  • Dizi Afiş Editörü: @kore_editlerimm
  • Çevirmen; FKeNaN79, Sprıng Day
  • Oyuncular: Mark Prin Suparat (Korn Choenitsarachai), Bow Maylada Susri (Reena Pareena),

!! NOT:  Dizi kendi ülkesinde güncel olarak yayınlanmaktadır, kaynağın geliş hızına göre çevrilip yayınlanacaktır. İYİ SEYİRLER

Eclipse of the Heart 02

Eclipse of the Heart 8.Bölüm Konusu:

Pareena’nın yaşamı, hayatının güneş ışığı gibi olan babasının ölümüne kadar her zaman güzel ve  mükemmel olmuştu. Pareena, babasının zamansız ölümünden sonra,  ölümünü çevreleyen bir gizemi keşfetti ve babasının  onurunu geri kazanma yolculuğuna başladı. Ne kadar çok bu olayı kazarsa, insanların  ne kadar farklı  kişiliklerinin olabileceğini öğrendi. Bu sadece sonraki babası için değil,ama aynı zamanda özgür ruhlu bir asi gibi davranan Korn ve onun her zaman mükemmel kardeşi olan Karn içinde geçerliydi. Ne kadar çok kazarsa, güneşin olduğu yerde gölgelerin de olduğunu o kadar çok fark ettiler. İnsanlar yanlış yapabilir. Kimse gerçekten mükemmel değildir. Piyaphon Sakkasem’in (ปิยะพร ศักดิใต้เงาตะวษน) romanından uyarlanmıştır. 

⚠ Video platformlarında açılan reklamların bizimle hiçbir alakası bulunmamaktadır.. Bu Reklamlar kanaların ücretsiz üyeler için uyguladığı bir ücret politikasıdır ve ne alınan ücretin nede reklamın bizimle bir alakası bulunmamaktadır.. Ve bütün video kanalları reklam açmaktadır kimisi 1 tane kimisi 5 tane buna yapabilecek hiç bir şeyimiz bulunmamaktadır reklamlardan  kurtulmak istiyorsanız sizler kendiniz ücretli üyelik yaptırabilirsiniz bu şekilde tıpkı youtube yada bir çok diğer platformda olduğu gibi reklamsız izleyebilirsiniz…Reklamsız olan kanallarımızda mevcut  》OKRU ve MAİL.RU  bu iki kanalda reklam bulunmamaktadır tek yapmanız gereken mailruya hiçbir ücret ödemeden kayıt olup üyelik yaptırmanız böylece reklamsız izleyebilirsiniz..

Önceki Bölüm

Sonraki Bölüm

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.