Everyone Loves Me 24.Final Bölüm

Everyone Loves Me 24.FİNAL Bölüm

  • Dizi Adı: Everyone Loves Me
  • Ülke: ÇİN
  • Bölüm Sayısı: 24
  • Tür: Romantik , Komedi , Gençlik
  • Çevirmen: Asyalog Çeviri Ekibi
  • Süre: 45 dk (
  • Oyuncular: Lin Yi, Zhou Ye, Melody Tang, Jiang Yi Ming
DİZİ ANA SAYFA

photo 2024 03 03 18 46 43

Everyone Loves Me konusu:

Yue Qianling, bilgisayar oyunları oynamayı seven üniversite son sınıf öğrencisi bir animatör çizimcisidir. Okulundaki diğer bir son sınıf öğrencisi olan oyun tasarımcısı Gu Xun’a çok uzun zamandır aşıktır. Öyle ki animatör çizimcisi olmasının bir nedeni de Gu Xun’dur. Sonunda mezuniyet günlerinde Gu Xun’a olan hislerini itiraf etmeye karar verir. Ancak ilan-ı aşkı herkesin önünde rencide edici bir şekilde reddedilmeyle sonuçlanır.
Cesareti ve kalbi kırılan Yue Qianling, bir oyunda sadece kullanıcı adları ile birbirleriyle konuşan gerçek kimliklerini hiç bilmediği ama samimi oldukları oyun arkadaşlarıyla birlikte oyun oynarken duygularına hakim olamaz ve ağlamaya başlar. Qianling’le hiç yüz yüze görüşmemiş olsa da uzun süredir ona aşık olan oyun arkadaşı, Qianling’in reddedildiğini öğrendiğinde içten içe mutlu olur. Ama ne var ki önceki gün Qianling’i herkesin önünde rencide edici bir şekilde reddeden kişi aslında ta kendisidir. Birbirlerini sadece Kampüs Yakışıklısı ve Yapışkan Kıvrık Hamur olarak tanıyan ikili, Gu Xun’un aslında okulda reddettiği Qianling’in uzun zamandır aşık olduğu Kıvrık Hamur olduğunu öğrendiğinde ve yeni projelerinde animatör çizeri olarak Qianling’e ihtiyacı olan Gu Xun, Qianling’in kalbini nasıl geri kazanacak? Rencide edici reddedilişinin ardından, Gu Xun’un adına bir çizik çeken öfkeli ve kindar Qianling, gerçekleri öğrendiğinde ne yapacak?

⚠ Video platformlarında açılan reklamların bizimle hiçbir alakası bulunmamaktadır.. Bu Reklamlar kanaların ücretsiz üyeler için uyguladığı bir ücret politikasıdır ve ne alınan ücretin nede reklamın bizimle bir alakası bulunmamaktadır.. Ve bütün video kanalları reklam açmaktadır kimisi 1 tane kimisi 5 tane buna yapabilecek hiç bir şeyimiz bulunmamaktadır reklamlardan  kurtulmak istiyorsanız sizler kendiniz ücretli üyelik yaptırabilirsiniz bu şekilde tıpkı youtube yada bir çok diğer platformda olduğu gibi reklamsız izleyebilirsiniz…Reklamsız olan kanallarımızda mevcut  》OKRU,VK ve MAİL.RU  bu üç kanalda reklam bulunmamaktadır tek yapmanız gereken mailruya hiçbir ücret ödemeden kayıt olup üyelik yaptırmanız böylece reklamsız izleyebilirsiniz..

Önceki Bölüm

Sonraki Bölüm

YORUMLAR

 1. Lulu dedi ki:

  Cok guzel bir diziydi sizlerinde emegine saglik👍👏

 2. Mutlu Son Seven dedi ki:

  hiç bir zaman asla demeyeceksiniz
  yoksa Gu Xun gibi olursunuz
  güzel bir ofis dizisiydi
  aşk adına arkadaşlık adına birlik olma adına güzel mesajlar verdi
  severek izledim
  çok teşekkür ediyorum emek veren herkese <3<3<3<3<3<3

 3. Çağla dedi ki:

  Bu Çinli senaristler ve yazdıkları finaller, insan bir düğün bir evlilik teklifi falan bekliyor 🙃 yine de izlemesi çok zevkli bir diziydi.