Fairyland Lovers (2020)

Fairyland Lovers (2020)

  • Dizi Adı : Fairyland Lovers
  • Tür: Fantastik, Romantizm, Gerilim, Aşk
  • Ülke : Çin
  • Bölüm: 35
  • Çeviri : Nurcan Kaya & Hanami &  Semire Özmen & Fkenan79

Fairyland Lovers Konusu:

Bai Qi, Yanyu Hutong No. 18 kliniğinde, en değerli mülkleri karşılığında hastaları tedavi eden bir” manevi doktor” dur. Görev sırasında neşeli , sevimli Lin Xia ile karşılaşır.

Bai Qi, gizemlerle örtülü bir doktordur. Ruhları iyileştirmek için Taoyuan’ın gücünü kullanmak gibi sıra dışı bir işi vardır.

Fairyland Lovers - Asyalog.com, en güncel Asya dizileri çevirileri

Bölümler Sayfanın Altındadır.

Ruhlar; dünyevi arzularla kirlenmiş olan insanlardır ancak iyileştirilerek normal yaşamlarına dönebilirler eğer iyileşemeseler daha kötü sonuçlara neden olabilirler bu sebeple Bai Qi hastalarını uyutarak rüyalarına bir yolculuk eder ve o rüyalarında onları rahatsız eden şeylerden kurtararak huzura ermesine yardımcı olmaktadır..
Ve ileri zamanlarda Bai Qi ve Lin Xia birlikte yaşamak için bir anlaşması yaparlar. Yaşamları kesiştikçe bin yıl önce gerçekleşen bir aşk hikayesini çözer. Kısaca Bai Qi’nin, şehirli kız Lin Xia’nın gizemini ve her türlü sevinç ve üzüntü, aşk ve nefreti anlatıyor tuhaf bir fantezi dünyasında.

Fairyland Lovers türkçe altyazılı izle - Asyalog.com

Fairyland Lovers Karakterleri:

Fairyland Lovers 2020 izle AsyalogBai Yu Bai Qi (Johnny Bai):

Ruhların ölümlü arzulardan kurtulmasına yardımcı olan ve onları gerçek insanlara dönüştüren bir doktor.Fairyland Lovers 2020 izle Asyalog.

Jade Cheng/ Lin Xia (Jade Cheng):

Cennet askerinin ve Bai Qi’nin sevgilisinin reenkarnasyonu. Wushu sanatçılarından oluşan bir aileden gelen Üçüncü sınıf bir aktris.

Fairyland Lovers 2020 izle Asyalog 1Ji Xiao Bing / Yang Jian (Ji Xiao Bing):

Yang Jian yakışıklı olduğu kadar çok tatlı yakışıklı bir cennet askeridir.

 Fairyland Lovers 2020 izle Asyalog. 1Xiao Xiao (Estelle Chen):

Ünlü bir şarkıcı olan Xiao Xiao kendi ayakları üzerin de duran ve sevgisiz büyüyen genç ve alımlı bir kızdır ileri zamanlarda Yang Jian’la yolları kesişecektir.

Li Ming De / Ah Li (Marcus Li):
Bai Qi’nin çok tatlı yardımsever bir asistanıdır.

Lin Jian Nan (Ning Wen Tong) : Lin Xia Babası geçmişten yaşadıktan sonra kızının kimliğini değiştiren ve her şeyden kızını koruyan bir baba

~Fairyland Lovers – Periler Ülkesi Aşıkları~

BÖLÜMLER İÇİN TIK TIK
1.Bölüm2.Bölüm3.Bölüm4.Bölüm5.Bölüm6.Bölüm7.Bölüm8.Bölüm9.Bölüm10.Bölüm11.Bölüm12.Bölüm13.Bölüm14.Bölüm15.Bölüm16.Bölüm17.Bölüm18.Bölüm19.Bölüm20.Bölüm21.Bölüm 22.Bölüm23.Bölüm24.Bölüm25.Bölüm26.Bölüm27.Bölüm28.Bölüm29.Bölüm30.Bölüm31.Bölüm32.Bölüm33.Bölüm34.Bölüm35.Bölüm Final
YORUMLAR

  1. xee dedi ki:

    izemeyi ertelediklerimizden devamkeee