Fairyland Lovers 21. Bölüm

Fairyland Lovers 21. Bölüm

Fairyland Lovers 21. Bölüm

  • Dizi Adı : Fairyland Lovers
  • Tür: Fantastik, Romantizm, Gerilim, Aşk
  • Ülke : Çin
  • Bölüm: 35
  • Çeviri : Nurcan Kaya & Hanami &  Semire Özmen & Fkenan79

Fairyland Lovers 21. Bölüm İzleme Linkleri Aşağıdadır.

Bai Qi, yanyu Hutong No. 18 kliniğinde, en değerli mülkleri karşılığında hastaları tedavi eden bir” manevi doktor” dur. Görev sırasında neşeli , sevimli Lin Xia ile karşılaşır.

Bai Qi, gizemlerle örtülü bir doktordur. Ruhları iyileştirmek için Taoyuan’ın gücünü kullanmak gibi sıra dışı bir işi vardır.

Ruhlar; dünyevi arzularla kirlenmiş olan insanlardır ancak iyileştirilerek normal yaşamlarına dönebilirler eğer iyileşemeseler daha kötü sonuçlara neden olabilirler bu sebeple Bai Qi hastalarını uyutarak rüyalarına bir yolculuk eder ve o rüyalarında onları rahatsız eden şeylerden kurtararak huzura ermesine yardımcı olmaktadır..
Ve ileri zamanlarda Bai Qi ve Lin Xia birlikte yaşamak için bir anlaşması yaparlar. Yaşamları kesiştikçe bin yıl önce gerçekleşen bir aşk hikayesini çözer. Kısaca Bai Qi’nin, şehirli kız Lin Xia’nın gizemini ve her türlü sevinç ve üzüntü, aşk ve nefreti anlatıyor tuhaf bir fantezi dünyasında.

Önceki Bölüm

Sonraki Bölüm

YAZAR BİLGİSİ
Editör
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

* Bizimle Birlikte Çeviri Yapmak istermisiniz.... Sevdiğiniz bir diziyi diğer insanlara sizde ulaştırmak isterseniz lütfen iletişimden bize ulaşın