Find Yourself 8.Bölüm

Find Yourself 8.Bölüm

 • Dizi Adı: Find Yourself
 • Ülke: Tayland
 • Bölüm Sayısı: Belli Değil
 • Tür: Romantik,Dram
 • Çevirmen: LOTUS (Büşra)& Gökyüzü Bisikleti
 • Süre: 50 dk
 • Oyuncular: Aff Taksaorn Paksukcharoen, Nonkul Chanon Santinatornkul, Kong Saharat Sangkapricha , Earth Pirapat Watthanasetsiri
 • DİZİ ANA SAYFA

WhatsApp Gorsel 2023 12 20 saat 19.04.25 e55444da

Find Yourself Konusu:

Yin, ilk aşkın hayalini kuran başarılı bir iş kadınıdır. Baş belası küçük kardeşi Yang, ona düzenli olarak tanışma randevuları ayarlar, ancak üniversite stajyeri Chen ile sarhoşken ilişkisini fazla ileri götürünce kader onunla oynamaya başlar. Daha sonra ona açıkça asılan bir iş adamı olan Ray ile tanışır. Yin ve Chen, aralarında geçenleri sır olarak saklamak istemelerine rağmen üç aylık bir deneme ilişkisi üzerinde anlaşırlar. Yin bu üç ay içinde gerçekten kimi sevdiğini kendi kendine bulmalıdır. 3 yakışıklı 1 kadın! Hadi, bu romantik komediye sizde katılın!

⚠ Video platformlarında açılan reklamların bizimle hiçbir alakası bulunmamaktadır.. Bu Reklamlar kanaların ücretsiz üyeler için uyguladığı bir ücret politikasıdır ve ne alınan ücretin nede reklamın bizimle bir alakası bulunmamaktadır.. Ve bütün video kanalları reklam açmaktadır kimisi 1 tane kimisi 5 tane buna yapabilecek hiç bir şeyimiz bulunmamaktadır reklamlardan  kurtulmak istiyorsanız sizler kendiniz ücretli üyelik yaptırabilirsiniz bu şekilde tıpkı youtube yada bir çok diğer platformda olduğu gibi reklamsız izleyebilirsiniz…Reklamsız olan kanallarımızda mevcut  》OKRU,VK ve MAİL.RU  bu üç kanalda reklam bulunmamaktadır tek yapmanız gereken mailruya hiçbir ücret ödemeden kayıt olup üyelik yaptırmanız böylece reklamsız izleyebilirsiniz..

Önceki Bölüm

Sonraki Bölüm

YORUMLAR

 1. Fkenan79 dedi ki:

  Bölümler düzeltilmiştir. İyi seyirler

 2. Ali dedi ki:

  Görüntüyle altyazı aynı değil hatalı düzeltir misiniz

  1. MadBean dedi ki:

   Düzeltiliyor.

 3. Yeşil dedi ki:

  Görüntü önden altyazı sonradan geliyor düzeltirmisiniz

  1. Fkenan79 dedi ki:

   duzenlenmiş hali bugun eklenecek