Find Yourself Oyuncuları Gerçek Hayatta Aşk yaşıyor.

Find Yourself Oyuncuları Gerçek Hayatta Aşk yaşıyor.

 

Ekran goruntusu 2024 01 06 164807

27 yaşındaki Taylandlı aktör Nonkul, şu anda 43 yaşındaki oyuncu Aff Taksaorn’un peşinde olduğunu itiraf etti.

Gerçek adı Chanon Santinatornkul olan Nonkul, yakın zamanda Tayland medyasına verdiği bir röportajda şu anda yalnızca Aff ile konuştuğunu açıkladı. Ancak henüz birbirlerini “erkek arkadaş ve kız arkadaş” olarak görmüyorlar.

“Aff’in peşinde olduğumu itiraf ediyorum. Şu anda konuştuğum tek kişi o. Ancak ikimiz de bu terimlere çok önem verdiğimiz için henüz erkek arkadaş veya kız arkadaş kelimesini kullanmadık” dedi.

Ekran goruntusu 2024 01 06 164943

Nonkul, kendisi ve Aff’in yakında yayınlanacak olan dizileri Find Yourself’ın çekimleri tamamlandıktan sonra da birbirleriyle “kardeş ve kızkardeş” gibi konuşmaya devam ettiklerini ekledi Çift birlikte yemek yiyor ve film izliyor.

Zamanla Nonkul, oyuncuyla konuştukça ona karşı hislerinin arttığını fark etti.

Aff hakkında nelerden hoşlandığı sorulduğunda Bad Genius yıldızı şöyle yanıt verdi: “Başkalarıyla iyi ilgileniyor ve çok dikkatli. Bana bir hediye gönderdi ve çekimler sırasında rahatsızlandığımda beni ziyarete geldi. Bu beni çok duygulandırdı.”

Nonkul, 16 yıllık yaş farkıyla ilgili olarak yaşlı bir kadınla genç bir erkeğin birbirlerine aşık olmalarında yanlış bir şey görmediğini söyledi.

Ekran goruntusu 2024 01 06 170118 Ve inkar edilemez Kimyaları ve Oyuncu Nonkul’un büyük çabaları sonuç vermiş olmalı ki İkili gerçek hayatta da çıkmaya başladılar . Oyuncu Nonkul’un son röpartajına göre 3 yıl içinde evlenmek istediğini söylemiş…  Kısmet Ne diyelim….

 

FKeNaN

YORUMLAR

  1. Fkenan79 dedi ki:

    Bildiğin aralarında bir ergen var