Fireworks of My Heart 2.Bölüm

Fireworks of My Heart 2.Bölüm

  • Dizi Adı: Fireworks Of My Heart/ Kalbimde ki Havai fişekler
  • Ülke: Çin
  • Bölüm Sayısı: 40
  • Yayın Günleri: DİZİ GÜNCELDİR, ÇEVİRİSİ GELDİKÇE YAYINLANACAKTIR
  • Süre: 45 dk.
   • Çevirmen: Talp & MissSasori
   • Dizi afiş editörü: @kore.editlerimm (instagram)
   • Oyuncular: Yang Yang, Wang Chu Ran, Li Chuan

   WhatsApp Gorsel 2023 07 06 saat 10.53.26

   Fireworks Of My Heart Konusu:

   Çocukken çok yakın arkadaş olan Song Yan ve Xu Qin, büyüdükçe yakın arkadaşlıkları ailelerini rahatsız etmeye başlayınca ailelerinin zoruyla birbirlerini bir daha görmemek üzere arkadaşlıklarını bitirmek zorunda kalırlar.

   Zorla ayrılmak zorunda kalmalarının üzerinden geçen 10 yıl sonra, Song Yan itfaiye şefi ve Xu Qin de acil doktoru olmuştur. Tamamen farklı meslek alanlarında çalışıyor olsalar da, kader bu iki eski arkadaşı yeniden bir araya getirmek için oyunlarını devreye sokar.

   Tekrar bir araya gelmenin heyecanı içinde olan eski iki yakın arkadaş, birlikte zaman geçirdikçe ilişkilerini bir adım öteye taşımak isterler. Ancak bunun için önlerinde aşmaları gereken büyük engeller vardır. Bu engelleri aşabilecek güce sahipler mi, yoksa tarih tekerrür edecek ve ikili yine ayrılmak zorunda mı kalacak?


   TELİF NEDENİYLE SİLİNMİŞTİR


   ⚠ Video platformlarında açılan reklamların bizimle hiçbir alakası bulunmamaktadır.. Bu Reklamlar kanaların ücretsiz üyeler için uyguladığı bir ücret politikasıdır ve ne alınan ücretin nede reklamın bizimle bir alakası bulunmamaktadır.. Ve bütün video kanalları reklam açmaktadır kimisi 1 tane kimisi 5 tane buna yapabilecek hiç bir şeyimiz bulunmamaktadır reklamlardan  kurtulmak istiyorsanız sizler kendiniz ücretli üyelik yaptırabilirsiniz bu şekilde tıpkı youtube yada bir çok diğer platformda olduğu gibi reklamsız izleyebilirsiniz…Reklamsız olan kanallarımızda mevcut  》OKRU ve MAİL.RU  bu iki kanalda reklam bulunmamaktadır tek yapmanız gereken mailruya hiçbir ücret ödemeden kayıt olup üyelik yaptırmanız böylece reklamsız izleyebilirsiniz..

   Önceki Bölüm

   Sonraki Bölüm

YORUMLAR

 1. Üzeyir dedi ki:

  2 sezon gelicek mi yoksa final mi yaptı?

  1. Fkenan79 dedi ki:

   fınal yaptı 2 sezonu yok bildiğimiz suan.