Fireworks of My Heart 40.Bölüm Final

Fireworks of My Heart 39.Bölüm

  • Dizi Adı: Fireworks Of My Heart/ Kalbimde ki Havai fişekler
  • Ülke: Çin
  • Bölüm Sayısı: 40
  • Yayın Günleri: DİZİ GÜNCELDİR, ÇEVİRİSİ GELDİKÇE YAYINLANACAKTIR
  • Süre: 45 dk.
  • Çevirmen: Asyalog Çeviri Ekibi
  • Dizi afiş editörü: @kore.editlerimm (instagram)
  • Oyuncular: Yang Yang, Wang Chu Ran, Li Chuan
DİZİ ANA SAYFA

WhatsApp Gorsel 2023 07 06 saat 10.53.26

Fireworks Of My Heart Konusu:

Çocukken çok yakın arkadaş olan Song Yan ve Xu Qin, büyüdükçe yakın arkadaşlıkları ailelerini rahatsız etmeye başlayınca ailelerinin zoruyla birbirlerini bir daha görmemek üzere arkadaşlıklarını bitirmek zorunda kalırlar.

Zorla ayrılmak zorunda kalmalarının üzerinden geçen 10 yıl sonra, Song Yan itfaiye şefi ve Xu Qin de acil doktoru olmuştur. Tamamen farklı meslek alanlarında çalışıyor olsalar da, kader bu iki eski arkadaşı yeniden bir araya getirmek için oyunlarını devreye sokar.

Tekrar bir araya gelmenin heyecanı içinde olan eski iki yakın arkadaş, birlikte zaman geçirdikçe ilişkilerini bir adım öteye taşımak isterler. Ancak bunun için önlerinde aşmaları gereken büyük engeller vardır. Bu engelleri aşabilecek güce sahipler mi, yoksa tarih tekerrür edecek ve ikili yine ayrılmak zorunda mı kalacak?

⚠ Video platformlarında açılan reklamların bizimle hiçbir alakası bulunmamaktadır.. Bu Reklamlar kanaların ücretsiz üyeler için uyguladığı bir ücret politikasıdır ve ne alınan ücretin nede reklamın bizimle bir alakası bulunmamaktadır.. Ve bütün video kanalları reklam açmaktadır kimisi 1 tane kimisi 5 tane buna yapabilecek hiç bir şeyimiz bulunmamaktadır reklamlardan  kurtulmak istiyorsanız sizler kendiniz ücretli üyelik yaptırabilirsiniz bu şekilde tıpkı youtube yada bir çok diğer platformda olduğu gibi reklamsız izleyebilirsiniz…Reklamsız olan kanallarımızda mevcut  》OKRU ve MAİL.RU  bu iki kanalda reklam bulunmamaktadır tek yapmanız gereken mailruya hiçbir ücret ödemeden kayıt olup üyelik yaptırmanız böylece reklamsız izleyebilirsiniz..

Önceki Bölüm

YORUMLAR

 1. gülcihan dedi ki:

  kaliteli çeviri için teşekkürler keyifle izledim

  1. MadBean dedi ki:

   ♥♥♥

 2. mina dedi ki:

  Sayın çevirmenim teşekkür ederim. Sayenizde keyifle izledim, arada yapmış olduğunuz yorumlarınızı okumakta ayrı zevkliydi.:)))))))))) Emeğine sağlık

 3. betül dedi ki:

  Bu zamana kadar uzun dizileri hiç sevmedim. bu diziye başlamadan da kesin bırakırım diğerleri gibi diyordum ama öyle olmadı. 4 günde 40 bölümü bitirdim. adamın aşkı çok ama çok güzeldi. kadının da öyle tabi. birbirleri için inanılmaz zorluklara göğüs gerseler de sonunda çok mutlu oldular. güzel bir aşk izlemek istiyorsanız kaçırmayın derim. aşkın yanında çok güzel dostluklar, aile bağı, ekip ruhu ve benzeri çeşitleri konulara da çok güzel değinilmiş bence. izlemek isteyenler tereddütsüz buyurun….

 4. hazan dedi ki:

  Bir 40 bölüm daha olsa izlenecek bir diziydi.
  Asyalog ekibine her şey için kucak dolusu Sevgiler Saygılar…

 5. Emişko dedi ki:

  Sevgili asyalog ailesi çeviri için çok teşekkürler. Böyle güzel kaliteli diziyi hiç kasmadan donmadan, yüksek kaliteli bir şekilde bize sunduğunuz için teşekkür ediyorum.