First Romance (2020)

First Romance

   • Dizi Adı: First Romance (2020)
   • Ülke; Çin
   • Bölüm: 25
   • Süre: 45 Dakika.
   • Çevirmen; Son Çeviri Bükücü, MadBean, ZeytinliBalon
   • Oyuncular: Riley Wang

First Romance Konusu:

Yan Ke ve Xiong Yi Fan lise yıllarından okul arkadaşıydı. Gençliğin verdiği o heyecanla bazı duyguları bazı karmaşık durumlar sonucunda ikisi de fark edemedi ve kendilerini uzaktan seven birinin varlığından habersizce lise yıllarını atlattılar. Şimdi ikisi de aynı üniversitede, aynı bölümde, yeni bir karşılaşma ve artık her ikisi için de işler çok farklı. Yan Ke artık kampüsteki en popüler ve en sevilen öğrencilerden biri. Karşı konulmaz bir çekiciliğe sahip, aynı zamanda yetenekli bir piyanist.

First Romance izle - Asyalog.com

Bölümler sayfanın en altındadır.

Tuhaf koşullar, yolunu bir kez daha Xiong Yi Fan ile kesiştirdiğinde, ilk aşkını tanıyamadı belki ama ilk aşkını aramaktan da asla vazgeçmedi. Xiong Yi Fan güzel, tatlı, sevimli, şebek kızımız… Aşkına sadık sevdi mi ne olursa olsun vazgeçmeyen, ulaşamasa da asla sırtını dönmeyen bir aptal aşık…
Sevginin gücü hayalleri gerçekleştirmeye yetecek mi, yoksa sevgi onlardan kaçmaya devam mı edip farklı yollara mı girecek? Ya da ortaya atılan zar sonunda bu ikiliyi mi birleştirecek? Romantizmin, komedinin, dramın en güzel şekilde işlendiği bu gençlik dizisi bildiğimiz tüm okul dizilerinin pabucunu dama atacak…. Mutlaka izlenesi, hepinize iyi seyirler!

First Romance Oyuncuları:

Wan Peng - First Romance - Asyalog.com

Xiong Yifan (Wan Peng)

Enerji dolu bir sporcu. Üniversitenin spor akademisinde cirit öğrencisi olarak eğitim alıyor. Hayalinin peşinde emin adımlarla ilerliyor, arkadaş çevresi tarafından “Patron” olarak çağırılıyor ve arkadaşlarından büyük saygı görüyor. Çocukluk arkadaşı olan Yan Ke’ya karşı duyguları var ama bir takım yaşanan olaylar sonucu birbirlerinden ayrılmak zorunda kalmışlar. Kader ya, üniversite de Yan Ke ile yeniden karşılaşıyor ve ona duygularını anlatmaya çalışıyor.

Wang Yi Lun -First Romance - Asyalog.com

Yan Ke (Wang Yilun)

Kendisi bir piyano öğrencisidir. Müziğe titizlikle ve sevgiyle yaklaşır, hayata sakin ve beceriksiz davranır, insanlara karşı kibar ve net sınırları vardır. Çocukluk arkadaşı ve aynı zamanda en yakın arkadaşı olan Xiong Yifang’ı aramaktadır.

Lu Yang Yang - First Romance - Asyalog.com

Ding Ming (Zheng Shu Huan)

Aynı zamanda bir aşk stratejisti olan birinci sınıf gazetecilik öğrencisidir. Xiong Yifan’ın en iyi arkadaşıdır. Xiong Yifan’a, Yan Ke’yi takip etme konusunda çılgın taktikler verecektir.

Wu Han Kun - First Romance - Asyalog.com

Bai Yu Ze (Wu Han Kun)

İkinci sınıf bir fotoğrafçılık öğrencisidir. Aşk hayatının kendi yoluna bakan ve sokaktaki en güzel çocuk olduğuna inanan bir genç. Yan Ke’nın kıkançlıklarını tetikleyecek ve Xiong Yifan’a karşı hamle yapmasını sağlayacak kilit karakterlerden biri.

Lu Yang Yang - First Romance - Asyalog.com

Tang Tang ( Lu Yang Yang)

İkinci sınıf müzik öğrencisi, direnmesi zor, pozitif ve enerjik tatlı bir kız. Yan Ke’ ya vurgun. Başlarda biraz sinir bozsa da hikayeyi onun açısından düşününce ona da ister istemez hak verebiliyorsunuz.

Wei Tian Yu - First Romance - Asyalog.com

Qi Xiao Song (Wei Tian Yu)

Zindeliği seven, iyi gelişmiş, basit fikirli normal bir çocuk.

BÖLÜMLER İÇİN TIK TIK
1. Bölüm2. Bölüm3. Bölüm4. Bölüm5. Bölüm6. Bölüm7. Bölüm8. Bölüm9. Bölüm10. Bölüm11. Bölüm12. Bölüm13. Bölüm14. Bölüm15. Bölüm16. Bölüm17. Bölüm18. Bölüm19. Bölüm20. Bölüm21. Bölüm22. Bölüm23. Bölüm24. Bölüm Final
YORUMLAR